Mera Aimée Haggen

Korunná princezná

Nórsko

It's a....Dinglehopper!

Kasta: /

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 14.7.  

Znamenie zverokruhu: Rak

Výška: 160 cm

Váha: 49 kg


Obľúbená farba: Zelená, Modrá

FC: Holland Roden

Vlastnosti postavy: Usměvavá, přátelská, odhodlaná, tvrdohlavá

Charakteristika

Když se Mera narodila, rodiče nezvolili typicky severské jméno, ale rozhodli se jí dát jméno dle významu. Aimée jako milovaná a Mera jako princezna. Navíc se její mamce líbilo, že Mera zní podobně jako mermaid a vždycky si vzpomněla na Malou mořskou vílu – pohádku ze které je i jméno jejího otce. Vílu z pohádky i viděla v jejích zrzavých vlasech, které Mera nosila celý život dlouhé a stočené do velkých vln. Vlasy, které zdědila po matce. Připočtěte modré oči a máte Ariel. Ale Mera má oči zelené, což jen dodává jejímu kouzlu. A když sjedete pohledem níže uvidíte rty, které snad vyřezala svému otci z obličeje – naprosto stejné jako jeho. Ale Mera je má většinou přetřené červenou barvou. Celý život byla hodně hubená, což si i v pubertě udržovala pravidelným plaváním a surfováním, které jí naučil táta. Mamka to vyvažovala věčným vyvařováním a hlavně pečením koláčů, takže Mera rozhodně není nějak podvyživená, jenom přírodně hubená. A také dost malinká. Kromě vodních radovánek a pečení má Mera ráda knížky, hlavně detektivky, a jízdu na koni. Ačkoliv je jedináček, nikdy se necítila osamělá. Kromě báječných rodičů má skvělou tetu, dva starší bratrance a svého kocoura Sebastiana (ano, další Malá mořská víla). Ona i bratránci vyrůstali v královském paláci s těmi nejlepšími učitely, které její rodiče sehnali. Mera proto ovládá několik jazyků na téměř rodilé úrovni – kromě rodné norštiny a angličtiny se jedná ještě o francouzštinu a němčinu, ale plynule zvládá překládat i latinu. Další z předmětů, ve kterých byla dobrá, jsou dějepis a matematika. Vůbec jí zase naopak nešel zeměpis. Naštěstí po ní většinou nikdo nic takového nechce. Stejně jako po ní už nikdo nechce, aby hrála na klavír, což byl její největší trest, když byla malá. Mera je stejně jako její rodiče milá, usměvavá, veselá a taky tvrdohlavá. Ví, že jednou převezme korunu a připravuje se na tento úkol, jak nejlépe se dá. Ví, že její rodiče bojovali, aby mohlo být Norsko znovu svobodné a mohli z něj udělat lepší stát. A ona v tom bude pokračovat. Bude svědomitá vládkyně, která nenechá nikoho, aby Norsko pošpinil. S rodem Haggen začíná nové Norsko, která nemá nic společného s mafií a bláznivými monarchy. Tohle je jejich Norsko

Minulosť

Kdoby čekal, že jedna sázka mezi uchazečkou o Norskou korunu a synem posledního Norského krále zažehne jiskru? Přesně to se stalo u Faye a Erica, když se potkali. Sázka o to jestli je možné si užít den na pláži dopadla nerozhodně a oba se shodli, že to chce druhé přezkoumání. A pak další a další, až se z toho stal vztah. Zpočátku na dálku. Faye usilovala o trůn a Eric s ním nechtěl nic mít. Ale nakonec byla láska silnější a Eric odcestoval do Norska, kde přijal místo vedle nové královny a on sám vystupoval i nadále jako princ. Zpočátku to neměli nový vládci vůbec jednoduché. Nepokoje, protože na trůn dosedl syn šíleného krále, který ani není Nor, trvaly dlouho a donutili novomanžele přijmout jedno příjmení – Haggen. Nedlouho poté bylo oznámeno těhotenství mladé královny a lid se uklidnil a zapomněl. Norsko přijalo nový vládnoucí rod a svět běžel dál. Poté se narodila Mera, dědička norské koruny. Měla šťastné dětství a skvělou rodinu. Rodiče pro ni vždy byli kamarádi a rádci a ne žádná děsivá autorita. Prázdniny často trávila i přímo v Illee u nevlastních sourozenců jejího otce a jejich dětí – královských dvojčat i mladší dcery. Brzy vyrostla v mladou a sebevědomou slečnu, která svým vystupováním uchvátila celý svůj lid. A nyní v Illee oznámili Selekci. Norská princezna samozřejmě nemůže chybět všemu dění, navíc je to ideální čas pro utužování kontaktů se všemi možnými státy. Ale hlavně jede do Illey jako podpora svých příbuzných, kterým se Selekce nevyhne – jak oficiální pro Fredericka, tak tajná pro Florence.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram