Mi-Cha Lee

Študentka

Dominica

Najväčšie dobrodružstvo, aké môžete podniknúť, je žiť život svojich snov

Kasta: Tretia

Vek: 16

 

Dátum narodenia: 11.2.

 

Znamenie zverokruhu: Vodnár

Výška: 161 cm

Váha: 44 kg


Obľúbená farba: Fialová, modrá, ružová

FC: - Chungha

Vlastnosti postavy: Milá, priateľská, ukecaná, dramatická, optimistická, nerozvážna

Charakteristika

Mi-Cha na prvý pohľad vyzerá ako tiché, milé dievča, ktoré nie je ničím výrazne a radšej splýva s davom, no opak je pravda. Má vrodený zmysel pre dramatickosť, takže veľa vecí dramatizuje. Vďaka svojej optimistickej povahe a priateľskému prístupu si rýchlo a ľahko vytvára nové priateľstvá a dôveru ostatných. Je zvedavá, ráda odhaľuje tajomstvá druhých a zároveň je tvorivá. Skoro nikdy nedotiahne veci dokonca. ako rýchlo sa nadchne, tak rýchlo nadšenie vyprchá. Je nerozvážna, veľa rozpráva a niekedy zabudne počúvať ostatných. Avšak aj cez to je priateľská a na každého sa usmieva, i keď to na nej na prvý pohľad nie je vidieť.

Minulosť

Narodila sa do rodiny, v ktorej už predtým bolo veľa detí a to presne štyri, Mi-Cha je najmladšia. Má troch starších bratov a jednu staršiu sestru, ale býva len s jedným bratom, keďže ostatní sa odsťahovali. Do svojich troch rokoch bývalá v Kórei, ale potom sa kvôli práci presťahovali a Mi-Chu Kórea úprimne chyba. Jej otec je hudobný producent a matka režisérka. Rodičia sa ju snažili naučiť správať sa podľa etikety, no tá Mi-Chu nikdy nič nehovorila. Mi-Cha sa venuje spevu, tancu a občas hrá na bicie ( o čom veľa ľudí nevie). Medzi jej ďalšie záľuby patrí čítanie a pozeranie filmov /seriálov alebo učenie sa nových jazykov - do čoho ju skôr nanútili rodičia. Doma majú niekoľko zvierat ako napríklad dvoch psov, korytnačky, morča a rybičky. Mi-Cha nenávidí šport, hocijaký, jediné čo zvláda sú prechádzky. Taktiež nemá v láske varenie alebo upratovanie, takže si asi viete predstaviť aký chaos je v jej izbe. Má strach z výšok a fóbiu z uzavretých priestoroch. Miluje nezdravé jedlo, ale samozrejme sa stravuje zdravo…občas. A jej najobľúbenejšie činnosť je vytáčanie rodičov do nepríčetnosti, keď niečo vyvedie s jej najlepšiemu kamarátmi.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram