SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Tretia

Provincia

Grécko

Status

Študentka

Vek 

17

Váha 

55 kg

Výška 

160 cm

Mirella Katelyn Reid

Charakteristika: Asi nejvýraznější věcí v jejím obličeji jsou tmavě modré oči ve kterých se zračí její emoce, i když například navenek vypadá naprosto klidná v jejích očích jde vždy poznat jestli je šťastná nebo naopak smutná, případně jestli nemá na svědomí zase nějaký žertík které tak ráda provádí svým přátelům. Další významným poznávacím znakem jsou její dlouhé blonďaté vlasy, o ty se většinou příliš nezajímá, samozřejmě češe si je a pravidelně myje ale že by si je žehlila nebo něco podobného to jen při vyjímečných událostech. Většinou je nosí volně rozpuštěné, případně do culíku když potřebuje aby jí nepřekážely, ale složitějším účesům se spíše vyhýbá a jsou jí nepohodlné, proto když už nějaký má velmi ráda se ho co nejdříve zbaví. Postavou je spíše drobnější. S její výškou se ani není čemu divit. Díky světlým vlasům a modrým očím, které jí ještě víc přidávají vzhled porcelánové panenky, vypadá ještě víc drobně a nevinněji, avšak člověk se nesmí nechat oklamat vzhledem, ve skutečnosti je to pěkný ďáblík. Ráda si ze svých přátel dělá legraci a vyloženě se vyžívá v tom, že většinou netuší co dalšího zase vymýšlí nebo vyvádí. I když se chová docela samotářsky tak když už si najde nějakého přítele váží si ho o to víc a nikdy by se k němu neotočila zády, také není dobré se jí ptát na názor pokud nechcete slyšet naprosto upřímnou odpověď. Umí si také postavit hlavu a když se pro něco pevně rozhodne tak to nehodlá měnit ani kdyby se měl zbourat celý svět. Mezi její nejoblíbenější činnosti patří fotografování, proto ho i studuje, ale mnohem raději fotí například budovy nebo nějaké památky než přírodu která ji přijde poměrně jednotvárná, také naprosto zbožňuje moře a všechno s ním spojené včetně lodí, jedním z jejích největších snů je strávit nějakou dobu na jedné z těch velkých výletních jachet.

Minulosť: Mirrela se narodila ve Velké Británii, konkrétně ve Walesu a to jako jedináček a dcera dvou doktorů. Její rodiče jí měli velmi rádi a i když na ní kvůli své práci neměli příliš času měla v tu dobu krásné dětství. Když jí bylo pět tak se její matka přihlásila jako dobrovolník na misi Červeného Kříže na válkou zmítaném Balkáně, její otec nejprve nesouhlasil, ale nakonec se nechal přesvědčit a navíc se přihlásil také. Na den přesně na Mirelliny šesté narozeniny tak všichni vypluli na lékařské lodi z Doveru směrem na Balkán, původně měli přistát v Dubrovníku, jenže ten byl mezitím než dorazili obsazen silami druhé strany a ta odmítla lékařskou pomoc, loď se proto otočila a vyrazila do Albánské Drače, ovšem po cestě ji zastihla ponorka a ta jí v omylu považovala za nepřátelské plavidlo, vypálila proto na ní tři torpéda která loď téměř okamžitě potopila, záchranným člunům vyslaným z Albánie se sice povedlo část cestujících včetně Mirrely zachránit, avšak její rodiče to nepřežili, Mirella během potopení lodi ztratila všechny doklady a navíc poté co zjistila že její rodiče zemřeli utrpěla šok a nějakou dobu nemohla mluvit, byla proto z Albánie přemístěna do o něco klidnějšího Řecka kde byla umístěna do sirotčince. Zde byla asi tři měsíce, během kterých se jí naštěstí vrátila řeč, než si jí adoptovali manželé Reidovi, Alexander Reid byl podnikatel a jeho žena proto nemusela pracovat a mohla zůstat doma, avšak doma neměla moc co dělat a chtěla proto mít dítě o které by se mohla starat, a protože se jim nedařilo mít vlastní adoptovali Mirellu. I když k novým rodičům nejdříve příliš nepřilnula časem si na ně zvykla a vycházela s nimi velmi dobře a to až do svých 12 let, tehdy se jí totiž narodila mladší sestra Clementine. Mirrela byla rozmazlená tím že se všichni zajímali jen o ní a proto si nynější zájem svých rodičů o její sestru vysvětlila tím že je nezajímá protože byla jen náhrada když nemohli mít vlastní dítě, a teď když ho mají tak je už nezajímá, začala být více uzavřená a jednou dokonce utekla z domu. Rychle se ale vrátila protože jí došlo že ji mají pořád rádi, avšak od té doby už zůstala spíše samotářská. V patnácti letech úspěšně dokončila základní školu s v celku dobrým prospěchem a nastoupila na střední uměleckou školu, konkrétně na obor fotografie, což se jí díky talentu poměrně daří.