SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Druhá

Krajina

Rusko/Illea

Status

Ruská diplomatka

Vek 

18

Váha 

68 kg

Výška 

170 cm

Myra Ingrid Dragomirova

Charakteristika: Ve zkratce… ta holka je jako přírodní pohroma. Ne, že by byla nějaká nešikovná, to vůbec ne. Spíš jen díky svojí povaze, kamkoliv přijde, tak tam o ní všichni vědí. Je velmi ráda středem pozornosti a nenechá se ničím a nikým zastiňovat. Může to znít strašně, ale i pře to všechno je ve společnosti velmi oblíbená. Vždy je s ní zábava a se svým přirozeným charismatem na všechny působí tak, že se od ní nemohou odtrhnout a prominou jí vše, co provede. Přes to všechno je vynikající diplomatka a dokáže vést i velmi složité rozhovory. Často se zdá jako rozmazlená princeznička a na tom si i zakládá, ale nenechte se mýlit. Tahle holka je velice inteligentní a moc dobře ví, jak se ve všech situacích chovat a ví, jak její chování působí na ostatní. Tedy většinou. Občas se stane, že se snaží udělat něco pro někoho jiného a nedopadne to tak, jak chce. Ale to se opravdu stává jenom občas. Je hlavně po svém tátovi. Na rozdíl od svého milovaného o patnáct minut staršího bratra dokáže ve všech situacích udržet chladnou hlavu. Někdy je před lidmi svým chováním až ledově klidná, jako správná Ruska. Ale jak již bylo řečeno. Vždy to záleží na skupině, ve které právě je. Na pomyslné prvním místě má 4 položky. Ona, její bratr a její dva psi, které si bere všude, kam jde. Zbytek je o mnoho volných příček pod nimi. Její bratr je pro ni nejdůležitějším člověkem na světě. Samozřejmě, že její rodiče jsou taky velmi důležití, ale vyrůstala se svým bratrem a jsou jako jedno tělo, jedna duše. A jinak to být ani nemůže. Občas se samozřejmě najde někdo, kdo je proti ní anebo proti její rodině. To pak nastupuje její pomstychtivost, a pak je bůh zkázy proti ní jen roztomilý malý křeček. Ve většině případech je ale opravdu zábavná, roztržitá, ale když chce tak i zodpovědná, ale to jen když přepne do módu diplomat.

Minulosť: Jako první se narodil Alexander, na sklonku dne a po patnácti minutách, tři minuty po půlnoci se narodila Myra Ingrid. Už od té doby se jim přezdívalo dračí dvojčata což jim docela sedělo. Oba byli vždycky pro každou špatnost a nikdo se na ně moc nezlobil, protože prostě geny za nic nemohou. Ignat je už od malička rozmazloval. Jak Saša a Myra rostly, začali se lišit, ale stále byli nerozluční. Jediný, kdo mohl vstoupit mezi ně byl Semyon, jejich o něco starší kamarád a Ščenečko, Ignatova vlkodavka. Ta bohužel zemřela, když bylo dvojčatům pět. Od té doby následovala série různých mazlíčků počínaje hady, pavouky a samo sebou psy. Po čase nastala série událostí, co otřásli řádem rodiny. Zemřel strýc Anton a rok po něm i ruská Babička. Tu sice dvojčata moc neznala, ale oba vnímali, že se něco změnilo v postoji jejich táty, jako by se mu ulevilo. S Semyonem začali trávit mnohem více času a byly nerozlučná parta na každé snobské škole do které chodili. Ignat tajně podporoval po Antonově smrti jeho rodinu a dokonce později zařídil i jeho stipendium v Illei. Vše ale dělal tajně, tak aby to žádné z dětí nevědělo. Cítil se Antonovi zavázán a snažil se takové přátelství naučit i své děti. Ruská Mafie byla oficiálně rozpuštěná a Ignat se postaral, aby spousta z nich skončila ve vězení. Díky tomu získal přízeň politiků a jeho rodina i nadále těžila výhody jména Dragomir. Jejích sídlo v Rusku se ale změnilo na luxusní penzion, ve kterém rodina měla nadále své soukromé křídlo kam jezdili na svátky. Dvojčata mají to nejlepší z obou světů. Postavení a popularitu v Angales, uznání a s příchodem dospělosti práci Ruska. A co je tou prací? Díky rodinnému postavení bylo jasné, že jeden ze sourozenců se stane diplomatem. Vždy to přála svému bratrovi, protože to otevírá spoustu cest, ale nakonec usoudila i ona sama, že bude lepší, když toto pomyslné žezlo převezme ona. Přeci jen má snad až méně citů než Saša a tato skoro až chladnokrevnost je v její práci velké plus. To ji přimělo se trochu zklidnit. Jenže když jste jednou drak, jste jím navždy.