Směje se jizvám, kdo nepocítil rány.

Kasta: Šiesta

Vek: 27

 

Dátum narodenia: 21.6.

Znamenie zverokruhu: Rak

Výška: 185 cm

Váha: 82 kg


Obľúbená farba: Čiernozelená

FC: Joaquin Phoenix

Vlastnosti postavy: Vesely, egoisticky, sebevedomy

Nicholas Payer

Uklízeč

Angels

Charakteristika

Nicholas Payer je nepředvídatelný člověk. Nikdy nevíte, co od něj ček že seat. Má časté změny nálad, jednou si dokonce myslel, že má DID, kvůli tomu, choval každou chvíli úplně jinak. Miluje zvířata, proto patři k ochráncům zvířat, ale taky k ochráncům přírody, takže před ním radši neházej odpadky na zem. Doma má papouška, dva psy a kočku. Ve volném čase hraje tenis a kreslí/maluje. Snaží se své obrazy prodávat a stát se slavným malířem. Je rozvedený a má tři děti. Nejstarší se jmenuje Peter, je mu 18 a rád hraje na kytaru, nejmladší se jmenuje Sebastian, je mu 5 let a to třetí je Tania, je jí 8 a chce být modelkou. Jeho žena, se kterou se rozvedl, se jmenuje Harley, je jí 25 a ráda cvičí jógu, plave a taky hraje tenis. Rozvedli se kvůli tomu, že se kvůli práci musela navždy odstěhovat do Ruska kvůli práci, jenže Nicholas chtěl zůstat v Americe. Nicholas musí brát prášky na schizofrenii. Často vidí nepěkné přeludy a také trpí narcismem.

Minulosť

Narodil se v Rusku jako Nikolajevič Payer. Jeho rodina pochází z Illey, jenže jeho otec George Payer jednou vyrazil na dovolenou do Ruska, kde potkal jeho matku Sofii Čechovou. Zamilovali se do sebe a po krátké době se přestěhovali do Illey, kde zplodili Nicholase. Jeho máma se léčila z anorexie a depresí. Jednou začala brát prášky s vedlejšími účinky. Důsledkem toho bylo, že mlátila Nicholase a dělala mu ze života peklo. Otec dělal radši jakoby nic, protože stejně svoji ženu miloval a čekal, až to přejde. Ve škole Nicholase šikanovali, protože byl odlišný. Ve stresu se nedokázal učit, tak pořád propadal. Po základce už byl plnoletý a rozhodl se odejít z domu. Otec mu dal hodně peněz na přežití, tak si koupil jeden z luxusních bytů v Malibu. Začal studovat střední pedagogickou školu, přičemž mu táta posílal peníze. Poté nastoupil do práce jako královský uklízeč a při tom teď studuje psychologickou fakultu. S tátou se stýká, s mámou ne.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram