top of page
image0.png
66f643efed2036bc80eb55e42d185d08.jpg

Nalla

Hlavný admin

Tá viac diplomatická a pokojnejšia. Nie že by sa nevedela nahnevať, ale tak rýchlo to na nej neuvidíte. Odpovie na všetko o stránkach a registráciách.

O nás

The Selection- New Generation vzniklo ešte v prvej polovici roka 2017 a už čoskoro budem oslavovať štyri roky Za tie roky, dovolíme si povedať, sa stalo veľa. Ale pekne po porade. Toto RPG vzniklo ako ,,diera“ na trhu, potom, čo jedno z najväčších RPG na  tému Selekcia zaniklo. Možno sme mali šťastie, možno táto ,,diera“ bola pre nás oveľa prospešnejšia, ako sme si mysleli a začali sme RPG naozaj dobrým ročníkom. Od tej doby sa zmenilo veľa. Pri vedení sme sa pre striedali viacerí, naše ročníky boli niekedy lepšie, niekedy slabšie, no vždy sme sa udržali. Koniec koncov RPG na tému Selekcie, ktoré sa udržalo už štyri roky? Nevieme či to viete, ale je to niečo. Ročne vznikne niekoľko podobných RPG. Mnoho rovnakých, mnoho takých ktorý zmenia niečo, len aby sa odlíšili. My veríme, že už sme dokázali (a budeme môcť ďalej) skĺbiť základy kníh a vytvoriť už pre nás špecifické prostredie.

 

Každým ročníkom sa snažíme posunúť ďalej, byť lepšími. Mať lepšie stránky, lepšie sociálne siete...Všetko čo môžeme. Preto sme za posledné roky zmenili poskytovateľa webohostingu, zriadili si vlastnú doménu, vylepšujeme discord Veríme, že aby sme tvorili lepšiu hru, musíme stále byť krok dopredu, rozmýšľať nad vecami a veriť, že vyjdú a vám sa budú páčiť.

image1.png

Nebránime sa ani vašim nápadom- možno ich nepoužijeme a možno nie hneď. Ale ak by sa tak stalo, vždy vám vysvetlíme prečo nie.

 

RPG nie je vždy len o radosti, často prinesie hromadu trápenia. Na oboch stranách. Sme však zástancami, že aj keď niekedy nechceme, tak si vždy vypočujeme druhú stranu. A skúsime nájsť kompromis. Vec sa má tak, že nie vždy všetci budú chcieť s vami debatovať a nepôjde im o vaše dobro. Sme ľudia, sme všelijaký, niekedy situácie zvládame lepšie a niekedy horšie. Niekedy ľudia chcú pre vás dobro a niekedy na vás chcú byť zlý. To všetko sme si zažili, to všetko sme si vyskúšali. A preto vieme čomu sa tu snažíme vyhnúť a čo tu chceme vybudovať. Každý sem tam pochybí- aj my. Ale vždy sa snažíme použiť a zlepšiť. Snažíme sa vyhnúť verejnému shadingu iných RPG, no vieme, že nie všetci to robia. Preto by sme na to len povedali- Síce bez vetra sa ani lístok nepohne...nemusí to znamenať že to bol naozaj tak silný vietor. Alebo že nezačal fúkať iným smerom.

Dúfame, že vám budeme schopní ponúknuť skvelé prostredie pre vaše postavy, ale aj pre vás, našich hráčov. Posunúť rozhovor aj mimo naše postavy a komunikovať spolu o každodenných veciach medzi sebou.

31cc98a1adf36e2444c4791d4a7a819f.jpg

Mary

Hlavný admin

Občas možno až príliš priama spoluzakladateľka tohto RPG. MIluje dramatické nápady a bude tu vždy aby vám poradila ohľadom zraneniach vašej postavy.

Spolupráce

cdcdfc90e5_105202807_o2.gif
moi.png
alterra.png
0e5cb8b0bf_102269254_o2.png
californiauniversity.png
spolupráca zaklínač.gif
znmf8l3.gif
spolupráca_eon.png
ihogwartz.gif
Idol_Life.JPG
spolupráca.gif
sinner.png
JPEG_20200526_131842-5.jpg.png
Redqueen.gif
ikonka.jpg
ikonka animační.gif
erini.gif
olympus.png
SALEM 2.png
Logo_Recenze-RPG.png
OT1.png
ravka icona3.jpg
LA.gif
artyr.png

Spolupráce s inými RPG sú podľa nás dôležité. Veľmi radi podporíme aj iné RPG komunity, ktoré na druhú stanu budú chcieť podporiť nás. Spolupráca sa uskutočňuje cez výmenu ikoniek Ak máte záujem vymeniť si Ikonky, kontaktujte nás cez email, ktorý nájdete v selekcií o nás, alebo v nižšej časti stránky. Pokiaľ sa stane, že niektorý obrázok vás nedostane na iné RPG, kontaktujte nás prosím kvôli chybnému odkazu, aby sme to vedeli napraviť. Pokiaľ sme v minulosti s vami mali spoluprácu, a svoju ikonku ste tu nenašli, je to buď preto, že vaše RPG nejaví znaky aktivity, alebo sa na nich nenašli našu ikonku. Ak sme nejako pochybili, dajte nám vedieť a hneď ako to bude možné, opätovne nahodíme vaše Ikonky na naše stránky. Snažíme sa na žiadosti odpisovať čo najrýchlejšie, niekedy to trvá. Zároveň vyzývame všetkých, že neakceptujeme rozosielanie pozvánok po súkromných správach na discord servery. Akceptuje výmenu ikoniek a po vzájomne dohode potencionálne zdieľanie na našom servery v na to vytvorenom mieste. Každého kto pôjde poza náš chrbát z našich stránok a discordu vyhadzujeme.  Ďakujeme. 

Máte pripomienky ku hre alebo máte s niečím problém? Alebo je tu niečo čo sa vám páči? Pokojne nám zanechajte anonymný odkaz. Raz mesačne (ak tu bude dostatok podnetov) sa k celej situácií vyjadríme a objasníme problémy či navrhneme nejaké zlepšenie.

 

Upozornenie: Prosím, aj napriek tomu, že žiadame aj o negatívne pripomienky, pristupujte k tomu ľudsky. Kritika vie byť konštruktívna a aj my sa ku kritike snažíme takto postaviť.

Máte na nás otázky? Pokojne sa nás opýtajte na:

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500
banner.png

Máte záujem o spoluprácu? Nebojte sa nás kontaktovať na sociálnych sieťach alebo pomocou emailu. Spolupráce prebiehajú na základe vzájomnej výmenný ikoniek. 

bottom of page