Nalla

Hlavný admin

Tá ktorá zvyčajne krotí Mary, je viac diplomatická a pokojnejšia. Nie že by sa nevedela nahnevať, ale tak rýchlo to na nej neuvidíte. Odpovie na všetko o stránkach a registráciách.

O nás

Mary

Hlavný admin

Občas možno až príliš priama drama queen, ktorá sa stará o stránky, rebelov/ mafiu a bude tu vždy aby vám poradila ohľadom zraneniach vašej postavy.

Mee

 Admin

Tak trochu střelená redaktorka Today, co ví až kupodivu moc věcí, a když zrovna nezkoumá, co právě provádějí vaše postavy, nejspíš někde tančí

The Selection- New Generation vzniklo ešte v prvej polovici roka 2017 a práve pred nedávnom sme oslávil tri roky. Za tie roky, dovolíme si povedať, sa stalo veľa. Ale pekne po porade. Toto RPG vzniklo ako ,,diera“ na trhu, potom, čo jedno z najväčších RPG na  tému Selekcia zaniklo. Možno sme mali šťastie, možno táto ,,diera“ bola pre nás oveľa prospešnejšia ako sme si mysleli a začali sme RPG naozaj dobrým ročníkom. Od tej doby sa zmenilo veľa. Pri vedení sme sa pre striedali viacerí, naše ročníky boli niekedy lepšie, niekedy slabšie, no vždy sme sa udržali. Koniec koncov RPG na tému Selekcie, ktoré sa udržalo už tri roky? Nevieme či to viete, ale je to niečo. Ročne vznikne niekoľko podobných RPG. Mnoho rovnakých, mnoho takých ktorý zmenia niečo, len aby sa odlíšili. My veríme, že už sme dokázali (a budeme môcť ďalej) skĺbiť základy kníh a vytvoriť už pre nás špecifické prostredie.

 

Každým ročníkom sa snažíme posunúť ďalej, byť lepšími. Mať lepšie stránky, lepšie sociálne siete...Všetko čo môžeme. Preto sme za posledné roky zmenili poskytovateľa webohostingu, zriadili si vlastnú doménu, čítame vám Selekciu po večeroch na IG... Veríme, že aby sme tvorili lepšiu hru, musíme stále byť krok dopredu, rozmýšľať nad vecami a veriť, že vyjdú a vám sa budú páčiť.

Nebránime sa ani vašim nápadom- možno ich nepoužijeme a možno nie hneď. Ale ak by sa tak stalo, vždy vám vysvetlíme prečo nie.

 

RPG nie je vždy len o radosti, často prinesie hromadu trápenia. Na oboch stranách. Sme však zástancami, že aj keď niekedy nechceme, tak si vždy vypočujeme druhú stranu. A skúsime nájsť kompromis. Vec sa má tak, že nie vždy všetci budú chcieť s vami debatovať a nepôjde im o vaše dobro. Sme ľudia, sme všelijaký, niekedy situácie zvládame lepšie a niekedy horšie. Niekedy ľudí chcú pre vás dobro a niekedy na vás chcú byť zlý. To všetko sme si zažili, to všetko sme si vyskúšali. A preto vieme čomu sa tu snažíme vyhnúť a čo tu chceme vybudovať. Každý sem tam pochybí- aj my. Ale vždy sa snažíme použiť a zlepšiť. Snažíme sa vyhnúť verejnému shadingu iných RPG, no vieme, že nie všetci to robia. Preto by sme na to len povedali- Síce bez vetra sa ani lístok nepohne...nemusí to znamenať že to bol naozaj tak silný vietor. Alebo že nezačal fúkať iným smerom.

Dúfame, že vám budem schopný ponúknuť skvelé prostredie pre vaše postavy, ale aj pre vás našich hráčov. Posunúť rozhovor aj mimo naše postavy a komunikovať spolu o každodenných veciach medzi sebou.

Máte pripomienky ku hre alebo máte s niečím problém? Alebo je tu niečo čo sa vám páči? Pokojne nám zanechajte anonymný odkaz. Raz mesačne (ak tu bude dostatok podnetov) sa k celej situácií vyjadríme a objasníme problémy či navrhneme nejaké zlepšenie.

 

Upozornenie: Prosím, aj napriek tomu, že žiadame aj o negatívne pripomienky, pristupujte k tomu ľudsky. Kritika vie byť konštruktívna a aj my sa ku kritike snažíme takto postaviť.

Máte na nás otázky? Pokojne sa nás opýtajte na:

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

Máte záujem o spoluprácu? Nebojte sa nás kontaktovať na sociálnych sieťach alebo pomocou emailu. Spolupráce prebiehajú na základe vzájomnej výmenný ikoniek. 

banner.png

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram