Olivia Grandgold

Čašníčka

St. George

Velká láska si někdy dovoluje i taková přání, která se příčí zdravému rozumu.

Kasta: Šiesta

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 13.2.

Znamenie zverokruhu: Vodnár

Výška: 168 cm

Váha: 62 kg


Obľúbená farba: Fialová a biela

FC: Lenka Švorcová    

Vlastnosti postavy:  Upřímná, lehkomyslná, tolerantní, ukvapená, veselá

Charakteristika

Olivia je upřímná, nebojí se do očí říct co si o určitém člověku myslí, nikdo pro ni však není úplný zloun, blbec, troska, vyvrhel, ... každému dá šanci si u ní získat přátelství, a jenom výjimečně ji někdo nesedí už od pohledu. Ke každému pohlaví, rase, věku se chová stejně, jenom u starších je změna že projevuje větší úctu, jinak má u ní každý čistý štít. Není moc upovídaná a radši tráví čas mimo lidi, přestože dělá servírku tak si radši zajde do lesa pomazlit se se zajíčky, než si zajít s kolegy po směně na kávu. Když už však je s lidmi tak se jim snaží pomáhat i s drobnostmi, jen aby jim ulehčila od práce. Lásku nehledá, stačí ji lidi a zvířata okolo ní. Olivia ráda objevuje a tak s ní není těžké začít konverzaci na jakékoliv téma, žádnému tématu se nebrání. Neutíká před povinnostmi, ráda pomůže ostatním, i když to znamená že bude muset její dobrodružství pár minut počkat. Ráda objevuje nová místa a zkouší nové recepty z nejrůznějších věcí co najde. Do všeho co dělá je zapálená. Když už začne něco dělat tak to udělá pořádně a s celým svým srdcem. Někdy to znamená že těsto z palačinek skončí po bouřlivém míchání kdekoliv jinde jenom ne v míse, někdy zase že má ruce po práci s dřevem naprosto zničené. Za jakékoliv situace se však usmívá, žijeme přece jenom jednou tak proč ho strávit v lítosti a zmaru. Svých činů lituje až když je udělá a ne na dlouho. Vůbec si nevšímá své kasty a žije jako kdyby kastový systém neexistoval, nijak ji ani neomezuje, takže nemá důvod ho vnímat. Bojí se ztráty svých blízkých a když vidí že mají za sebou těžký den, ráda nechá svých pokusů a výprav, sedne si za nimi do křesla a v klidu se s nimi mazlí dokud jim není lépe. Je normální člověk, není nějak extra těžké ji vyděsit, zase se ale nelekne když na ni zařvete baf zpoza stromu. Je snílek co bude mít hlavu v oblacích když bude moct. Vážná tvář a vůdčími schopnostmi zrovna neoplývá, radši bude škrábat brambory či utírat zem, než aby musela vést.

Minulosť

Olivia vyrostla jako jedináček v malém domečku na kraji vesnice v St. George. Její tatínek Mark dělal skladníka v místním obchodě s nábytkem, zatímco maminka Julia pomáhala v blízké kuchyni jako kuchtík. Do svých tří let si žila život bezstarostný se svými rodiči. Když jí byli tři tak její maminka otěhotněla. Celá rodina z toho byla nadšená. Olivia si často povídala s jejím budoucím bráškou o nejrůznějších věcech co spolu podniknou, že ho vezme k babičce Petunii, která žila v hlavním městě, do tátovy i máminy práce,..  Když jí však byli čtyři roky její matka nepřežila porod jejího bratra, který zahynul spolu s ní. Olivia byla v ten den u sousedů hrajíc si s jejich kočkami natěšená na svého brášku, zatímco její otec byl v nemocnici.  Když se vrátil, Olivia spolu s ním několik dní plakala a ležela v posteli. Po pohřbu se navzájem povzbudili a odstěhovali se za tátovou sestrou Jiliet v naději že se posunou dál, nemůžou předce truchlit celý život, to by se mamince nelíbilo. Olivia si na nové prostředí rychle zvykla, zkoumala okolní lesy, potůčky i živočichy. Úspěšně odchodila základní i střední školu. Vystudovala obor kuchař/číšník a hned po maturitě si podle toho našla práci v blízké kavárně jako číšnice. Hned ze startu si ji většina personálu oblíbila až na určité podezřívavé lidi, které však Olivia neřešila.  Oliviin táta si na prostředí zvykal trochu hůře, ale s pomocí jeho dcerky a sestry si taky zvykne a nyní dělá s jeho švagrem dřevěné židle a lavičky v místní firmě. Oliviina teta je cukrářka v místní cukrárně.  Olivia je dívka mnoho talentů a snů. Jedním z jejích velkých snů je poznat svět, ráda zkoumá okolní lesy a jejich obyvatele. Našla si již spousty chlupatých kamarádů. Nejradši má zaječí rodinku která žije blízko potůčku co protéká kousek od jejího města. Dokonce má i jednoho zajíčka jako plyšáka proti zlým můram v posteli. Taktéž se snaží od tety pochytit její pekařské schopnosti, vymýšlí své vlastní recepty, které ne vždy dopadnou dobře, ale za pokus nic nedáš. Na peníze nekouká a řídí se heslem žijeme jen jednou. Až na smrt její maminky a bratra jí nic život drastickým způsobem nezměnilo, to se ale může změnit s letošní selekcí. Olivia původně o selekci neměla vůbec zájem, ale teta Jiliet jí při pečení muffinů, a obecně při každé příležitosti kdy si mohly popovídat, říkala jak jí to může změnit život a splnit sen. Nemusí se stát královnou, ale kdyby se dostala až do elity, dostala by se do třetí kasty. A přestože Olivia na kasty nehraje, teta měla v něčem pravdu, v třetí kastě by si mohla splnit sen. A taky jí táta poprosil ať se přihlásí a jemu nejde nic odmítnout. Královskou rodinu bere jako normální lidi a doufá že když ji vezmou, zažije alespoň nějaké to nové dobrodružství.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram