Rebecca Kellan 

Manažérka v hotely

Fennley

Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.

Kasta: Štvrtá

Vek: 20

 

Dátum narodenia: 4.6.

Znamenie zverokruhu: Blíženci

Výška: 169 cm

Váha: 54 kg


Obľúbená farba: Čierna, sivá a modrá    

FC: Marlen Valderama Alvaréz  

Vlastnosti postavy: Priateľská, Milá, Odvážna, Láskavá, Tvrdohlavá 

Charakteristika

Čo si na Rebecce všimnete ako prvé? Pravdepodobne jej hnedé vlasy, siahajúce po pás. Na jej tváry jasne žiaria zelené oči. Je v nich vidieť viac ako dokáže povedať. Je v nich úprimnosť a láska. Ona však neznáša tú farbu. Vždy závidela tým, ktorý majú modré oči. Modrá farba je jedna z jej obľúbených. Pripomína jej nebo,pod ktorým miluje ležať a sledovať každý jeho pohyb. Rada sleduje nočnú oblohu. Čo sa týka jej postavy je pomerne chudá. Váži 54 kg a jej výška je 169 cm. Má celkom výrazne lícne kosti, ktoré na svojom tele ma rada ako jediné. Rada sa opaluje ma pláži. Najviac zbožňuje zvuk toho ako vlny narážajú o kamene. Miluje svojho brata, s ktorým má vynikajuci vzťah. Čo sa týka povahy je veľmi zaujímavý typ človeka. Je láskavá a odvážna. Vie, že to je to najviac čo človek môže mať. Všetkým rozdáva úsmev a dobrú náladu. No jej dosť často nemá kto pomôcť. Jej koníčkom sa stala móda a make-up. Nieže by sa nejako extrémne maľovala, má peknú pleť a nepotrebuje to, no miluje sa vyhrať s tieňmi a rôznymi rúžmi či leskami. Občas si do notesa načrtáva vlastné návrhy šiat. Na večierkoch často šokuje extravagantnosťou, pretože aj napriek tomu, že jej sebavedomie nie je až tak vysoko, rada sa tak občas oblečie. Nemaluje sa moc často. No keď sa namaluje vyzerá to fakt dobre. Dokáže však byť aj poriadna potvora. Je tvrdohlavá a stojí si za svojim. Pri väčšine prípadov má aj pravdu. Inteligentná a spravodlivá je po otcovy. V škole, ju najviac bavila Matematika, Geografia a Dejepis. Jazyky jej nikdy moc nešli alebo ju nezaujímali. No keď trebalo naučila sa ich veľmi rýchlo a bez problémov. Keď mala 15 zomreli jej rodičia. Neznášala to moc dobre no jej brat na tom bol horšie. Začal ju ochraňovať. Jej sa to najprv páčilo, oceňovala, že si ju stráži a drží nad ňou ochrannú ruku. No po čase jej to začalo liezť na nervy. Povedala mu to niekoľko krát no on ju nepočúval. Po čase však polavil. Rebecca mu je vďačná a stále ho ma veľmi rada. Nevie si bez neho predstaviť život. Vždy tvrdí, že ak sa niekomu nepáči, nech sa na ňu nepozerá. No vďaka súmernej tvári a peknej ženskej postave jej to ešte nikto nepovedal. Občas je trochu detinská a preto si tak rozumie s deťmi, ktoré doslova zbožňuje. Jej veľkým snom je stať sa matkou. Tiež sa rada stará o zvieratá, no vlastné nemá. Rada prijme výzvy a možnosti dokázať, čo v nej naozaj je. Má dobrý postreh a vie čo chce. Je vždy pozitívne naladená. Nevníma svet, taky aký je ale taky aký by mohol byť.

Minulosť

Rebecca je dieťa z dvojičiek. Jej brat je o dvanásť minút mladší, takže ona by mala byť ta "šéfka." No nikdy ňou nebola. Mala rada rovnocennost sa teraz často krát ponižuje. S bratom mala skvelý vzťah. Vždy si rozumeli a ona bola za to nesmierne vďačná. Stvarali rôzne bláznovstva. Mali milujúcich rodičov. Rebecca milovala keď sa večer pozerala na nebo. Na hviezdy. Vždy sa chcela stať astronautkou. Bol to jej detský sen. Často behavala s krabicou, kde boli vystrihnuté oči po záhradách na zámku kde rodičia pracovali. Celý svet bol dokonalý. Keď sa to stalo. Rodičia zomreli keď mali dvojčatá pätnásť. Rebecca dlho nevedela čo sa im stalo. Až neskôr zistila, že boli zavraždený. Znášala to veľmi zle ale brat bol na tom horšie. Mal potrebu si ju ochraňovať. Rebecca začala viac tráviť čas doma a venovať sa sebe. Pozerala rôzne videá a učila sa robiť s Make-upom. Nenosí ho často ale keď si ho dá stojí to za to. Z toho sedenia doma jej už začínalo prepínať. Naučila sa hrať na flaute a trochu aj na piano. Z jej detského sna stať sa kozmonautkou zišlo. Rozhodla sa, že sa zamestná. Mala sedemnásť a jej prvá práca bola v hoteli ako upratovačka. Neskôr sa postupne dostávala vyššie a vyššie. Keď bola častíčka prvý krát sa zamilovala. Nepoznala toho človeka. Ale nesmierne ju zaujal. On si ju všimol tiež. Chodili spolu asi dva mesiace, keď zistila že je zasnúbený. Odvtedy ho nevidela a je rada. Bratovi o tom nepovedala. Nevie o tom nikto. Dlho neverila mužom. Až jej brat začal pracovať v zámku v Angeles. Zamilovala sa do princa, no nedala to na sebe znať. Po čase sa vyšplhala až na manažérku hotela. Svoju prácu má rada. V hoteli sa dosť casto stretáva s rôznymi ľuďmi a hlavne deťmi, ktoré miluje najviac na svete. Nieledy po práci zajde do útulku a venčí psy zadarmo. Pride jej nefer, že niektorý psy sa tam dostali a iný maju blahobyt. Preto im vždy rada pomôže a nosí im všelijaké hračky. Či už písacie alebo len také uzle. V hoteli sa dozvedela o tom, že je selekcia. Keď prišla domov povedal jej to aj brat. Najprv tam nechcela ísť prišlo jej to ako blbosť. No nakoniec pobedala, že pôjde. Podala prihlášku a je odhodlaná spraviť čokoľvek, aby sa na ňu princ aspoň pozrel. Veď toľko po tom túžila. Tvár jej zdobí úprimný úsmev, ktorý je veľmi nákazlivý a rozdáva ho všetkým naokolo. 

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram