Registrácie

V prvom rade vám chceme poďakovať, že ste sa rozhodli s nami hrať a dovoľte nám povedať, že sa na vás tešíme. Na začiatku každého ročníka tu nájdete dva druhy dotazníkov. Pre selekciu a pre ostatné postavy. Dotazník pre selekciu je vždy zverejnený len po obmedzenú dobu. Ak ho tu nemôžete nájsť, znamená to, že registrácie na účastníčku sú už uzatvorené a ročník už prebieha/ začal. Registračný dotazník je dostupný na stránkach celý čas. Pred vyplnením registrácie si odporúčame prečítať pravidlá, charakteristiky postáv a taktiež odporúčame si postavu napísať najprv v programe ako je napríklad Word. Registráciu odporúčame vyplniť za pomoci počítača (je to prehliadnejšie, znižuje sa možnosť nejakých väčších preklikov alebo iných chýb). Pokiaľ nemáte takú možnosť, použite odkazy na registračný formulár. V prípade otázok sa na nás môžete pokojne obrátiť na Discorde. Ak s postavami nie je žiaden problém, budú nahrané hneď, ako to bude v našich silách. Pokiaľ budú s registráciou nejaké problémy, budeme vás kontaktovať cez Discord. 

 

 Informácie, ktoré nám v dotazníkoch a pri registrácii člena na stránky poskytnete nikdy nebudú zverejnené a nebudú použite na nič iné, ako na prípadné kontaktovanie vašej osoby v prípade, že sa s vami nebudeme vedieť spojiť inak, ako cez email, ktorý bude poskytnutý pri registrácií. Vaše osobné informácie ako email či vek nebudú zverejnené a uchovávame ich na zabezpečených a zaheslovaných stránkach. Obraciame sa zároveň aj na zákon GDPR ktorý obranní vás aj nás.

Registráca účastníčky

Registrácia účastníčky je zverejnená len po obmedzenú dobu. Odporúčame si to nenechať na poslednú chvíľu. Ako sa hovorí, kto skôr príde ten skôr má- týka sa to nie len FC ale napríklad kást a podobne. V tomto momente je registrácia otvorená. Pokiaľ si nie ste niečím istí, nebojte sa nás kontaktovať. Niektorým otázkam je však možne predísť poriadnym prečítaním časti Selekcia, na ktorú odkaz nájdete nižšie.V prípade že vypĺňate registráciu na mobilnom zariadení alebo sa dotazník nechce načítať použite odkaz Registrácia účastnícky.

 

Registrácie na účastníčky sú Otvorené a trvajú do 22.10. !

Registráca Inej postavy

V tomto momente je registrácia otvorená. Pokiaľ si nie ste niečím istý, nebojte sa nás kontaktovať. Niektorým otázkam je však možne predísť poriadnym prečítaním časti Zahraničný hostia a Zamestnanci a iné na ktorú odkaz nájdete nižšie. V prípade že vypĺňate registráciu na mobilnom zariadení alebo sa dotazník nechce načítať použite odkaz Registrácia postavy

 

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram