SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Druhá

Provincia

Hudson

Status

IT technik u námořnictva

Vek 

19

Váha 

48 kg

Výška 

152 cm

Riley Jade Tucker

Charakteristika: Riley je veselá dívka, která svým smíchem rozesměje i všechny okolo. Její široký úsměv a velké zelené oči dominují jejímu jemnému obličeji. Když ještě nosila dlouhé vlasy, všichni si myslelali, že je jí kolem dvanácti. Hnědé vlasy si nechala nedávno ostříhat a tak vzhledově trochu zestárla, ale i tak by jí málo kdo hádal devatenáct. Spolu se stříháním vlasů si je nechala i promelírovat světlejší barvou. Ta ale chytla zrzavěji než měla, takže by se teď dalo říct, že nasluníčku je Riley zrzka a v umělém světle hnědovláska. Je dost malinká, ale nenechte se zmást. Je drsná jak šmirgl. Vlastně ani ne. Na povrchu se může zdát tvrdá a neústupná, i když usměvavá, ale ve skutečnosti je to jeden z nejpřátelštějšách lidí, co kdy potkáte. Její pravá tvrdost je až v jádru. Jako pecka v ovoci. Pro její vzhled by nikdo nečekal, že je to mariňačka, a když vysvětlí, že dělá v technickém zázemí, lidi se diví snad ještě víc. To teprve dokud ji neuvidíte sedět tři dny v kuse nad dešifrovacím programem s milionem hrníčku od kávy kolem dokola. Absence matky se nejčastěji projevuje v jejím způsobu oblékaní. Málokdy nasadí podpatky, sukně jsou jí téměř cizí a jako koníček dělá box. Absence matky se taky projevuje v tom, že skvěle vaří a peče. Učila se už od mala, aby se mohli s tátou střídat a jí to šíleně baví. Pokud ochutnáte muffin z jejího plechu už nikdy nebude chtít jiný. To mi můžete veřit. Kromě vaření, pečení a boxu jí baví plavání a četba. Ráda čte zejméná životopisy. Neví proč, ale to jí prostě přitahuje nejvíc. Jeden čas docela přičuchla k fotografování, to bylo když Gabriella začínala v modelingu. Dnes je úspěšná modelka a Riley jí to občas závidí. Pak si vzpomene na svojí matku a závist jí přejde. Matka nikdy nebyla matkou, ale vždycky v první řadě herečkou a skandálem. Špatnou herečkou. Proto jí mrzí, že táta se musel každý den koukat na miniaturu jeho bývalé ženy. Riley je celá matka – drobná, zelenooká a usměvavá. Jenže Rileyn úsměv je upřímný a její oči mají jiskru. Obojí matka ztratila před mnoha botoxy. Kvůli matce nemá Riley dostatk víry sama v sebe. Nebo spíš v to, že by jí někdo mohl mít rád. Poslední roky se tento její strach docela otupil díky otcově nové ženě a jejím dětem, ale ty ostny tam pořád jsou. Co má po tátovi je veselá povaha a ohromná nešikovnost. A taky brýle, které musí nosit k počítači a na čtení. Málokdy se proto zaměstnavá makeupem, stejně za brýlemi nejde vidět. Většinou jí uvidíte nenamalovanou, rozcuchanou, s brýlemi a v džínách. Ale i výjimky jsou. Pak strávi celý den přípravami a zkoušením oblečení.

Minulosť: Před více než devatenácti lety se v baru setkal mladý námořník s Béčkovou herečkou, padlo pár drinku a slovo dalo slovo. Po jedné noci pod vlivem alkoholu chtěli oba zapomenout, bohužel brzy zjistili, že tak lehké to nebude. Svatba proběhla rychle a tiše, nikdo neměl zájem o svatbu vyčpělé hvězdy z telenovel a o deset let mladšího mladíka. Když se Riley narodila, bylo její matce už dávno přes 30, kdežto otec sotva oslavil 24. narozeniny. Manželství už nebylo tak klidné jako svatba a než se Riley naučila chodit, rodiče šli od sebe. Matka neměla zájem o to, tahat malou dcerku po natáčení a Riley zůstala s otcem. To neznamená, že by matka neměla zájem o Riley, jen její zájem o dceru nedosahoval výšky jejího zájmu o práci. Riley vyrůstala převážně s tátou a s mamkou udržovala vlažný, ale upřímný vztah. Riley nikdy nebyla problémové dítě. Hodně času trávila u táty v práci s jeho kolegy. Když jí bylo 12 táta poznal pravničku Beverlly a po roce byla svatba. Ačkoli se z počátku všichni báli, jak Riley novou ženu v životě přijme, nikdo se nebál tolik jako Riley. Bála se, že ji macecha nebude mít ráda a že ji odežene. Spolu s Beverlly se do domu nastěhovali i její dvě děti. Starší Gideon a stejně stará Gabriella. A Riley nemohla byt šťastnější. Se všemi třemi si hned sedla a dům byl plný smíchu. Po škole se Riley rozhodla, že chce být prospěšná zemi - jako táta - začala pracovat u námořnictva. Sice jen v komunikaci, ale i tak se cítí prospěšná. A práce s komunikačními kanály jí šíleně baví. Gideon dokončil studia na právech a zkouší štěstí jako politik a Gabriella se rozhodla pro dráhu modelingu, kde se jí daří v globálním měřítku. Gabriella i Riley byly nadšené, když slyšeli o Selekci a přihlásily se obě. Slíbily si, že se budou navzájem podporovat a nebudou si závidět. Když byla vybrána Riley, celá rodina oslavovala dva dny. Loučení proběhlo v slzách, ale i smíchu.