image-from-rawpixel-id-2357407-png.png

Sage Hantley

Strážca

Angeles

Kasta: 2

Vek: 27    Dátum narodenia: 25.3.

Znamenie zverokruhu:  Baran

Výška: 180 cm    Váha: 68 kg


Obľúbená farba:  Tmavomodrá

Vlastnosti postavy: Tvrdohlavý, lojálny, poctivý

FC: Cody Christian

L6A.png
Vojna je vzájomné vraždenie miliónov ľudí, ktorí sa nepoznajú, v záujme malého počtu ľudí, ktorí sa poznajú, ale nevraždia sa navzájom.
motýľ.png
L6.png
L6.png
L6A.png

Charakteristika

Sage je typický zástupca mužského pokolenia. Nehovorí o svojich pocitoch. Dostanete z neho spŕšku hlúpych rečí, slová napáchnuté sarkazmom, ale zriedkakedy z neho vytiahnete obraz o jeho vnútri. Otvára sa pred malou hŕstkou kamarátov, ktorým dôveruje a vie, že keď sa ku nim otočí, nebude ihneď cítiť v chrbte dýku. To je jeho najväčší strach, zrada. Aj vďaka prostrediu v akom sa pohybuje, je pre neho dôvera veľmi vzácna komodita. A nerozdáva ju iba tak. Ako správny bojovník sa nevzdáva a za veci, ktoré sú pre neho dôležité, je ochotný položiťživot. Je lojálny a poctivý, avšak protipólom k týmto kladným vlastnostiam stojí práve tvrdohlavosť, vyvažujúca často všetko dobré, čo v sebe má. Ak má človek jeho skutočný rešpekt, vie krotiť svoje vášne a stiahnuť chvost. Na väčšinu nových ľudí pôsobí ako kretén, avšak stačí sa predrať cez vrchné vrstvy jeho osobnosti, aby ste zbadali dúhu.

Minulosť

Pre hviezdu televíznych seriálov a speváka medzinárodne známej skupiny bolo veľkým prekvapením, keď sa ich prvorodený syn otočil umeniu chrbtom a už odmalička prahol po jedinom. Odovzdať svoje svaly a um na ochranu iných. Vzorom mu bol starý otec, ktorý dlhé roky pracoval ako vojak. Kým jeho otec si neustále brnkal na gitare a skladal piesne, to on naučil chlapca všetkým chlapským záležitostiam, rovnako ako mu daroval jeho prvé zbrane. Kdesi v mladosti sa u neho vypestovala jeho veľká láska k všetkému, čo sa dalo využiť v boji. A jeho zbierka sa postupne rozširovala. Jeho najväčšou vášňou sú meče a dýky. Zatiaľčo sa jeho mladšie sestry hrávali na účastnícky selekcie, ktoré si ide princ vybrať za budúcu kráľovnú, on im pri týchto podivných hrátkach poskytoval ochranu. A hoci jeho sestrám sa korunu nikdy nepodarilo získať, on sa do paláca prepracoval ako jeden zo širokého zástupu kráľovských stráží. Svoju prácu má rád a je pre neho na prvom mieste. Ak práve nedáva pozor na obyvateľov drahého sídla, pravdepodobne niekde tvrdo trénuje.