SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

/

Krajina

Francouzko-italská monarchie

Status

Korunní princ

Vek 

19

Váha 

84 kg

Výška 

188 cm

Sebastiano André Benenati-Levasseur

Charakteristika: Sebastiano je docela podobný svému otci. Vysoký s tmavě hnědými vždy dobře upravenými vlasy a příjmenýma čokoládovýma očima, kterým by nejedna dívky propadla. Ale v rysech se spíše podobá své matce. Úzké rty, které vždy zdobí velký, hodně velký úsměv při kterému se mu ve tvářích tvoří dvojité dolíčky. Tváře má trochu propadlé a docela výrazné lícní kosti, ale za to čelist zase tak výrazná není. Svou atletickou postavu si udržuje poměrně častým cvičením. Nikdy neměl problém se seznamováním, ať už díky své prořízlé, ukecané puse, společenskosti nebo častému optimismu. Někdy je jeho optimismus spíše slepou vírou. Sebastiano je typ, který když může mluví, o všem, s kýmkoliv, vždycky. Je ale někdy až bolestně upřímný, ale nikdy to nemyslí zle, spíš si svou ostrou upřímnost nikdy moc neuvědomí, že by díky ní mohl zranit druhé. Není to tak, že by se snažil být úmyslně krutý, je to spíše jeho bezmyšlenkovitost a co na srdci to na jazyku. Je občas jako neřízená střela, pro něco se nadchne,vybuchne a pak za chvíli zapomene proč se tolik nadchnul nebo proč se naštval. Odpouští strašně rychle, možná rychleji než by sám chtěl. Je to gentleman, o dost víc než byl jeho otec. K ženám a děvčatům se chová slušně ať už jim je osm nebo osmdesát. Když se zamiluje, což už u něj párkrát bylo, stane se z něj romantické telátko, co je až moc přeslazené. Nosí květiny, dává dárky bere na večeře. Když se však stane, že má zlomené srdce netrvá mu dlouho, aby se z toho sebral a žil dál. Dalo by se svým způsobem říct, že má melancholické chvilky. Hlavně když přijde řeč na jeho rodiče, na ty pravé. Necítí k nim tak blízký vztah jako k prarodičům, které by spíš označil za své rodiče. Dalo by se říct, že rodina je u něj docela citlivé téma o kterém nerad mluví. Jeho vášní je hudba, je to jedna z věcí co ho vždy uklidní. Hraje převážně na klavír a na kytaru. A je docela dobrý na jazyky, kromě své rodné francouzštiny a italštiny umí perfektně anglicky, německy a pak ne tak perfektně polsky nebo rusky. Zajímá se o historii, jakákoliv. Miluje historické čtení a vlastně čtení obecně.

Minulosť: Sebastiano je první a poslední dítě nynějšího Francouzko-italského královského páru. Jeho rodiče nikdy neměli moc klidné soužití, možná to bylo tím že se vzali jen kvůli tomu, že jeho otec dostal od své matky ultimátu, že si musí do roka najít ženu. Tenhle vztah se nikdy nedal označit za harmonický, ani po narození syna. Většinu svého dětství, a dalo by se říct i puberty, strávil u svých prarodičů ve Florencii. André s Evou nechtěli, aby jejich vnuk vyrůstal v takovém prostředí, proto se ho i přes to že měli ještě syna v Sebově věku ujali. On s Mexence byli od sebe jen o rok a pár měsíců, takže si už jako malý spolu docela rozuměli, hráli si spolu s autíčky nebo na schovávanou po paláci a jeho venkovních prostorech. Se svými rodiči se samozřejmě vídal, ale byl ušetřen všech těch hádek a vyrůstal v poměrně harmonickém prostředí, upřímně bere své tety a strýce, kteří jsou třeba jen o pár let starší než on a také sestřenici Josephinu, jako sourozence. I přes to on jako korunní princ měl více učení a povinností než ostatní, což jim docela záviděl. Ale je pravda, že učitelům to moc neusnadňoval. Už jako dítě byl vždy zasněný a možná trochu nepozorný student. Však to nikdy neznamenalo, že by se nesnažil. Když přišla puberta a s tím splašené hormony skoro z každého děvčete, které se na něj podívalo. Tak Létal ve své fantazii a snech snad ještě víc. Jeho puberta byla o dost divočejší než u Maxe, protože už v té době byl u rodičů. Od flákaní učení, malého vzdorování až po experimenty s alkoholem a cigaretami. U jeho rodičů to často vyvolávalo ještě větší hádky a rozpory. Jsou věci ve kterých si s otcem nebo matkou docela rozumí, ale zase mu někdy přijde že jsou si úplně cizí. Za ty léta se to s rodiči neuklidnilo, ale on to neřeší, je to jejich boj. Vidí na svých rodičích, že se snaží mít s ním dobrý vztah, ale zároveň mu připadají trochu cizí, přece jen oni přišli některé momenty, které k rodičovství patří, nebyli tam a to ho jistým způsobem trápí, ale na druhou stranu vždy měl u sebe prarodiče. Pravděpodobně by kdyby se ho někdo zeptat na pravdu, koho bere jako své rodiče, tak by určitě řekl babičku s dědou. On a Max jsou nerozlučná dvojka a stále mají spolu pěkný vztah, přece jen jsou jedni z nejmladších. A taky jediní, kteří nemají ještě v plánu svatbu a děti. Jsou ještě mladí a užívají si dokud je to ještě možné. Do Illei se těší, je to jeho první velká diplomatická cesta, na kterou jede sám, teda skoro sám jede tam s ním Max.