SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

/

Krajina

Rusko

Status

Student / Automechanik

Vek 

20

Váha 

90 kg

Výška 

190 cm

Semyon Antonovič Voronin

Charakteristika: Semyon má hodně vzhledových rysů svého otce, vlasy i oči má podobné, je vysoký a není na něj vůbec špatný pohled. Ale jeho chování a vlastně i aura, kterou nevědomky vyzařuje do okolí, vyvolává dojem šedého myšáka, nevýrazné osobnosti, které vůbec nevadí stát mimo centrum dění. V místnosti plné lidí po něm zrakem spíše přejedete než abyste se zastavili a kdyby se vás někdo zeptal, jestli jste ho zahlédli, nebudete si jistí. Obléká se nevýrazně, jednobarevné triko, džíny a mikina mu k přežití stačí, a když náhodou jede na motorce, může si vzít i koženou bundu, což je vrchol jeho vynalézavosti v oblékání. Společenské oblečení si na sebe vezme jen když ho k tomu donutí okolnosti. Jako malý moc chtěl být policistou, ale vyrostl z toho a začalo ho ohromně bavit šťourat se v autech. Časem zjistil, že ho baví i motorky a jakmile byl dost starý, z ušetřených peněz si jednu starší pořídil. Během studia pracoval v místní opravně a ve volném čase rád přemýšlí nad možnostmi inovace. Jako malý zkoušel oslňovat holky tím, že z věcí, co měl v kapse, dovedl sestrojit helikoptéru. Teď by jim mohl ukazovat svoje modely nových motorů, ale nejspíš by to většinu zajímalo asi tolik jako ta nešťastná helikoptéra. A tak si to nechává pro sebe. Nezdědil hudební nadání svého otce, přestože se nějakou dobu snažil naučit se na elektrickou kytaru, ale dopadá to mizerně. Občas si ji vezme k ruce, ale nechlubí se hraním. Vůbec je spíš uzavřený a má rád svoje soukromí a klid. Dovede působit odměřeně, ale to je spíš fasáda, kterou ukazuje cizím, kteří se mu nelíbí. Jinak je docela přátelský. Jeho kamarádi, ta hrstka, co jich má, mezi nimi i děti Ignata a Tiny Dragomirových, ho znají jako člověka, který si umí dělat legraci sám ze sebe a žádnou zábavu nezkazí. I přesto že je introvert, je rád ve společnosti lidí, ale nikdy nebyl srdcem večírků. Může až překvapit svým vnitřním sarkasmem, který jen málokdy vyjádří nahlas, ale když už to udělá, má to určitou sílu. Někdy, aby dokázal, že to vzdělání mu k něčemu je, pronáší z legrace latinské citáty. Jakékoli, má jich zásobu. Moc si z věcí nedělá hlavu, většinou je mu fuk, co si lidi myslí, ale když je to potřeba, dovede naslouchat a zahrát si na vrbičku, které se lidi v jeho okolí rádi svěřují. Nemusejí se totiž bát, že by jejich tajemství někam šířil a občas dostanou i dobrou radu. Má rád jízdu autem, čas v tělocvičně a v garáži, sem tam si i otevře knížku, ale nejspíš bude zase o zázracích mechaniky. Zabíjel by pro cokoli, v čem jsou brusinky.

Minulosť: Narodil se jako jedináček Antonu Voroninovi a jeho ženě Nataše. Jeho rodiče se poznali na vysoké, ale dlouho se neviděli, protože každý šel svou vlastní cestou. Anton se dal na politiku, Nataša se velmi angažovala ve školství. Když se ale Anton vrátil z Illei a usadil se v Moskvě, narazili na sebe znovu. Trvalo to dlouho a velkou práci odvedl taky Ignat, který je do vztahu v podstatě dokopal, ale nakonec se vzali a založili rodinu. Kvůli tomu Anton dokonce upustil od svých politických ambic a odstěhoval se s manželkou a synem zpátky do Krásnogorodu, kde sám vyrůstal. Jeho psychika se ale nelepšila a po nějaké době léky přestaly fungovat. Uzavíral se do sebe, a i když se snažil být dobrý táta, nemoc si z něj vzala to nejlepší. Zemřel, když bylo Semyonovi třináct. To ho dost zasáhlo, ale postupem času se s tím srovnal. Pořád měl mámu a i když se nikdy nedržel jejích sukní, v tomhle období se s ní bavil snad víc než kdy jindy v životě. Aby jí udělal radost, šel na dobrou střední školu, ale učil se jen to, co ho doopravdy zajímalo, na zbytek kašlal. Jeho matka se později znovu vdala a i když Maxmilián, její nový muž, není špatný chlap, Semyonovi k srdci nepřirostl. Žijí vedle sebe v oboustranně vyhovující ignoranci. Jelikož na střední moc nezářil, na vysokou šel jen aby se neřeklo. Při studiu pracuje a má pocit, že ta práce mu dává víc než škola, ale nějaký ten papír navíc se vždycky hodí, takže chce dostudovat. Nedávno se mu extrémně povedl jeden technický projekt a nabídli mu stipendium na univerzitě v Angeles, na které je specializovaný obor. Váhal, protože vztahy mezi Ruskem a Illeou nejsou nejlepší, ale nakonec si řekl, že je to příležitost, kterou by neměl prošvihnout. Zařídil si byt ve městě kousek od univerzitního kampusu a ještě před začátkem semestru se tam přestěhoval, aby si stihl najít práci. Jedna garáž sháněla mechanika na částečný úvazek a na zkoušku si ho nechali.