Sienna Taira Halle

Študentka žurnalistiky

Sonage

You spend most of your life inside your head. Make it a nice place to be.

Kasta: Druhá

Vek: 19

 

Dátum narodenia: 23.12.

 

Znamenie zverokruhu: Kozorožec

Výška: 170 cm

Váha: 55 kg


Obľúbená farba: Béžová, šedá

FC: Sara Orrego

Vlastnosti postavy: Upovídaná, cílevědomá, spolehlivá, vtipná, nedůvěřivá

Charakteristika

Dospělí jsou pouze děti, které mají peníze. Že to nedává smysl? Pak je to naprosto v pořádku. Ona ani samotná Sienna nedává smysl. Občas si sama o sobě myslí, že je přímo ukázkový nesmysl s divným smyslem pro humor. Sienna, nebo chcete-li Sia, na první dobrou zaujme svým vzezřením. Zelené oči, které na Vás hledí upřeným, zkoumavým pohledem. Dle ní až moc velký nos, který příliš ráda strká do věcí, do kterých jí nic není. Plné rty, které špulí, když nad něčím usilovně přemýšlí. A ostře řezaná brada, kterou moc ráda trucovitě vystrkuje, když věci nejdou tak jak si představovala. Tmavě hnědé, husté kadeře, jež jí padají do poloviny zad nosí buď rozpuštěné, nebo v nedbalém drdolu, či culíku – toť výčet jejího kadeřnického umění. V její hlavě je neustále tolik myšlenek, že občas dřív mluví, než přemýšlí, takže se dost často stává, že z jejích úst vyjde nějaká pitomost. Je to běžec na dlouhé tratě, který ví co chce. Vyniká spolehlivostí a záleží jí na tom, aby se s ní lidé cítili dobře. Na slovo, které vám dá, se vždy můžete spolehnout. Navenek působí vážným a důstojným dojmem, ale uvnitř je mnohem víc. Je to veselá, přátelská, cílevědomá, ambiciózní, přímá a inteligentní dívka. Neumí zpívat a přesto to dělá ráda, miluje černou kávu bez mléka a cukru, dlouhé procházky, nezdravé jídlo, běh a rychlou jízdu v autě. Nesnáší když někdo nevrací věci na své místo, když někdo kouše zmrzlinu, když ji lidé tlačí kam nechce a taky to, že své skutečné pocity a trápení ukrývá pod tlustou slupkou a málokdo ji doopravdy zná takovou jaká je.

Minulosť

Byla noc, 23. prosince, když strážník Hale seděl ve vyhřátém policejním autě, cpal se koblihou, kterou si koupil na rohu a z papírového kelímku s kávou stoupala pára. V rádiu hráli už po stopadesáté tu stejnou koledu a on si ji stejně po stopadesáté pobrukoval. V autě byl sám, protože jeho kolega volal, že má nějakou střevní chřipku a nebyl nikdo, kdo by ho nahradil. Když ve vysílačce zapraskalo a hlas na druhém konci oznámil nouzové hlášení z jedné opuštěné čtvrti, spolkl poslední sousto koblihy, olízl si prsty, rychle dopil poslední lok kávy a se spuštěnými majáky se rozjel na místo. Když prohledával poslední patro oné opuštěné budovy, ani ve snu by si nedokázal představit, co na něj čeká. Nebo spíš kdo. V několika dekách tam ležel sotva pár chvil starý novorozenec. Dívka. A s ní i dopis s žádostí, o záchranu jejího života. Strážník Hale neváhal ani vteřinu, děvčátko zabalil do své bundy, dopis strčil do kapsy kalhot a do vysílačky nahlásil planý poplach. S ženou, lékařkou, se rozhodli dívku nechat a přijmout jí za vlastní. S pár tisíci a kontakty na správných místech to nakonec vypadalo, jako že Sienna je opravdu jejich biologická dcera a ne dítětem dvou rebelů, jež se rozhodli dát jí šanci na lepší život. Přestěhovali se tedy o několik provincií dál, změnili práci a žili jako ukázková rodina. Nechtěli však lhát i Sienně, proto jí po téměř dvaceti letech řekli pravdu. Veškerou pravdu. I to, že část její minulosti se ukrývá celý život v jejím jméně Tiara – Timmothy a Lara. A to bylo ten den, kdy devatenáctiletá studentka žurnalistiky vyplnila přihlášku. Je i Selekce lež, jako byl celý její život?

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram