You don't wanna battle with my hair in a ponytail.

Kasta: Druhá

Vek: 19

 

Dátum narodenia: 31.3.

Znamenie zverokruhu: Baran

Výška: 162 cm

Váha: 55 kg


Obľúbená farba: Ružová, šedá

FC: Vanessa Morgan

Vlastnosti postavy: Tvrdohlavá, pořádná, rázná, energická

Sierra Annabelle Hall

Strážkyňa

Angeles

Charakteristika

Sierra a její mladší sestra Elena se narodily přímo v hlavním městě Illey. Obě dvě sdílejí krásný míšenecký odstín pleti po matce, ale jinak byste nepoznaly, že se jedná o sestry. Elena má krátké černé vlasy, zelené oči a kulaté boky. Sierra se na svět kouká tamvě hnědýma očima v oválném obličeji. Její oči jsou, podle ní, to jediné zajímavé. Nos i ústa má naprosto obyčejná, průměrná a ničím nevýrazná. Zato na svoje vlasy je pyšná. Díky míšeneckému původu je má jen tak akorát kudrnaté, aby s nimi mohla pracovat, ale nevypadají jako nudné vlasy obyčejných bílých holek. Vlasy si často barví na světlejší odstín hnědé, skoro až špinavě blond, ale v době puberty si je barvila rebelsky na růžovo. Byl to jediný vzdor proti jinak přísnému režimu jejího otce. Voják se v něm nazpřel a stejný pořádek jako měl v práci chtěl i doma. To kvůli němu se Sierra rozhodla pro práci strážkyně. Šíleně chtěl syna, kterého by mohl do tajů boje zacvičovat a místo toho má dvě dcery. I tak se mu jeho sen splnil a on mohl Sierru zaučit jak se bránit a jak mlátit. Kromě toho spolu také jezdili na koni, stříleli z luku a hráli fotbal. Tohle a mnohem víc patří mezi její koníčky. Za to nikdy nesplnila přání matky, která byla ženou v domácnosti, že vychová dokonalou nevěstu pro bohatého manžela. To Sierra nechtěla. Nikdy se nenaučila vařit a péct nebo snad vyšívat. Za to perfektně umí dát někomu pěstí a jezdit na motorce. Během puberty si nechala propíchnout další dírky do uší a ve většině z nich má napevno stříbrné naušnice. Také si nechala udělat tetování máleho šípu na chodidlo - a úplně stejný šíp má i Elena. Jako děvče - strážkyně musela být hodně průbojná a nenechat se zastrašit kde jakým hejskem. Zůstalo jí to až do dospělosti. Nenechá se jen tak někým zaskočit a je šíleně tvrdohlavá. Díky tomu může působit nepřátelsky. I díky tomu, že se netváří zrovna vesele, ale když jí někdo zaujme nebo jí je sympatický tak se změní v naprostého miliuse. Jejímu vzhledu nepomáhá ani její, no... vzhled. Moc se nelíčí a neholduje dlouhému vybírání outfitů. Většinou se drží neutrálníh barev a praktického oblečení ve kterém se jí dobře hýbe. Jako malá dělala gymnastiku a bojové sporty a tyhle dvě vášně jí zůstaly

Minulosť

Sierra Annabelle Hall se narodila v Angeles ve znamení berana. A beran tedy je. Vyrůstala se stejně tvrdohlavým otce a milující matkou. A když se jí o dva roky později narodila sestřička Elena, rodina byla kompletní. Celá rodina bydlela v hlavním městě. Otec pracoval jako voják a strážce přímo ve městě a matka zůstávala doma a starala se o rostoucí dívky. Když nastoupily děvčátka do školy a našly si koníčky, tak se Sierra sblížila s otcem mnohem více a pořád maj blízký i když napjatý vztah. S matkou a sestrou má také blízký vztah, ale ne tolik. Celou dobu Sierra trénovala, aby se jednou dostala ke strážím a moc jí na nic jiného nezbyl čas - kromě rodiny. A pak jednou se zamilovala. Jmenoval se Ian a byl o pět let starší. Naučil jí jezdit na motorce a domluvil jí tetování. A pak jí zmizel ze života. Bylo jí téměř osmnáct a asi tři dny nevstala z postele a byl to právě její tát, kdo jí zase postavil na nohy. Pomohl jí získat místo v paláci u stráží a ona utekla před vzpomínkami na nové místo. A šíleně se jí tam líbí.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram