SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Druhá

Provincia

Kent

Status

Herečka

Vek 

18

Váha 

46 kg

Výška 

160 cm

Sophia Wilson

Charakteristika: Malá drobná blondýnka s hnědýma očima a blond účesem v moderním podání Marilyn Monroe. Dobře se na ní dívá a díky záhadám které se kolem ní motají je i zajímavá pro oči diváků. Není proto těžké se divit, že se z ní už v tak mladém věku stalo Zlatíčko Illei. Můžete jí často vídat v Angales na premiérách a červeném koberci ve sladkém oblečení odpovídající titulu zlatíčka a dokonalým úsměvem na tváři. Jenže je to skutečná Sophia? Těžko říci. Růžová barva často upozorňuje na její přítomnost na červeném koberci. A buď tu sladkou pastelovou princeznu milujete nebo nesnášíte, a to pravděpodobně jen proto, že koukáte na její fasádu, jako většina lidí. Jen pár vzácných jedinců ví, jak silná osobnost Sophia vlastně je. Za pastelovými barvami a sladkým úsměvem se schovává tvrdohlavá silná žena. Tak trochu feministka a rebelka. Problém je, že obě její stránky jsou ona. Nikdy totiž nic nehraje. Růžovou by ale ráda nechala chvíli ležet ve skříni a oblékala se do plnějších barev jako je temně modrá, rudá a vínová. Nesnáší vtipy o blondýnách a když je někdo pronese… no, nechtějte to být vy. Nikdy nebyla skutečně zamilovaná i když zahrát to umí přesvědčivě. Je asi stejně upovídaná jako její role v seriálu o koních, ale na rozdíl od Mallory ví, kdy je třeba mlčet. Více si o ní budete muset zjistit sami. Tisk tápá už pár let, tak proč ne vy?

Minulosť: Svou hereckou kariéru začala v Angales, ale osud jí zavedl jinam. První skutečnou roli dostala v Kentu, a to v jednom dlouhosáhlém seriálů o koních. Díky němu se naučila spoustu věcí. Milovat koně, jezdit na nich a spoustu dalšího. Do opravdovou školu v podstatě nikdy nechodila. Na set sebou brala soukromého učitele a ten ji vyučoval kdykoli byl čas. Její dětství a puberta vlastně proběhla na plátně. Díky její slavné seriálové roly si zamilovala provincii Kent a přestěhovala se do ní. Byla pro ni, vždy domovem spíše než samotné Angales. Na plátně už v mladičkém pubertálním věku zažila své první herecké polibky, ale i svatbu kterou předčasně ukončila svou éru v seriálu a začala se věnovat hlavně studiu. Na filmových plátnech ji ale můžete vídat stále. Převážně se jedná o romantické komedie. Vlastně jí nemáte šanci najít v hlubokomyslné roly. Do Selekce se přihlásila v rámci svého osobního projektu hledání sami sebe. Na plátně toho zažila a předstírala od malička tolik, že už neví jestli se dají podobné věci zažít i ve skutečnosti. Možná i tajně doufá, že bude mít šanci se vymanit ze sladkého cukrlátka kolem Ilejského zlatíčka a bude moct světu ukázat poměrně vyzrálou a bystrou mladou ženu, kterou za vší tou růžovou skutečně je. Co se týče rodiny, když má možnost moc se k n nevyjadřuje. Vždycky měla s lidmi ze setu lepší vztah než s vlastní rodinou. Považuje se za jedináčka i když se její otec po rozvodu znovu oženil a udělal si dítě s ženskou co by mohla být Sophiina starší sestra. S rodinou se nestýká a nehodlá to do budoucna měnit.