Taylor Barker

Kráľovský záhradník

Angeles

Some walks you have to take alone. 

Kasta: Šiesta

Vek: 30

 

Dátum narodenia: 3.1.  

Znamenie zverokruhu: Kozorožec

Výška: 197 cm

Váha: 95 kg


Obľúbená farba: Čierna

FC: Andreas Eriksen  

Vlastnosti postavy: Nerudný, spolehlivý, když chce tak gentleman,  perfekcionista, sexy 

Charakteristika

Taylor je férový chlap. Nikdy vás nepodvede a všechno bere s klidem. Je těžké ho rozzuřit, ale pokud se vám to povede, tak je to zážitek na celý život. Možná i s doživotním traumatem, ehm. Má rád svůj klid a svoji samotu. Nemá rád lidi. Jejich věčné štěbetání ho přivádí k šílenství. A teď si představte, že do paláce přijde deset nových dívek, které nemají nic jiného na práci než chodit po zahradě a křičet jak na lesy. Nemá žádné lidské přátele. Jediným jeho přítelem je jeho dobrman Rust. Něco o Rustovi? Rust je velice loajální pes velký jako tele, takže se ho i přes jeho většinou přátelskou povahu spousta lidí bojí, což je škoda. Rust je jako část Taylorovi duše a velmi si ho hlídá. Nenechává ho s cizími lidmi, aby se jim něco nestalo a také aby se Rustovi něco nestalo. Je úžasně vycvičený. Asi to bude tím volným časem, kterého má Taylor dostatek. 

Minulosť

Taylor se narodil do rodiny šestých. Jeho matka byla kuchařka a jeho otec zahradník. Od mala žil se svými rodiči v paláci a odcházel z něj jen když musel jít do školy. Už jako malý byl mlčenlivý. Nehrával si s ostatními dětmi a raději se zavřel v pokoji a četl si. Rodiče to chtěli nějak řešit, ale pak nad tím jen mávli rukou. Když je takhle spokojený, tak ho nechali.  I přes svou „lásku“ k lidem se vždy choval ke všem slušně. Občas přidal i malý úsměv, ale to jen když měl opravdu dobrou náladu. Jak stárnul, tak začal být pro děvčata přitažlivý. Několik z nich si i řeklo, že dobydou jeho srdce. Na přání svých rodičů to s nějakými ženami zkusil, ale nic velkého. Vždy to trvalo pár měsíců, a pak ta žena řekla, že je to ignorant a odešla. Nikdy mu to nevadilo. Byl vlastně rád.  Kromě jedné doby. Byla tu jedna žena, Alice, která se mu dostala pod kůži. Byl s ní šťastný. Dokonce se do ni zamiloval. Byla jediná, která ho dokázala rozesmát tak, že nevěděl jak přestat. Bylo mu dvacet pět, když se rozhodli, že se vezmou. Vzali se. Bydleli spolu. Stal se velice dobrým zahradníkem a ona otěhotněla. Byla to nejkrásnější doba v jeho životě. Ale netrvalo to dlouho. Žije v nebezpečném prostředí a v nebezpečné době. Zrovna spolu byli v zahradě, když propukl útok rebelů. Kryl ji vlastním tělem a utíkali pryč. Sice schytal jednu ránu, ale oba to přežili. Dodnes má v boku docela velkou jizvu. Jenže z toho stresu jeho žena potratila. A aby toho nebylo málo, tak odešla jen se vzkazem, že takhle už dál nemůže, ale ví, že tato práce je jeho život a že ho nemůže brát s sebou. O pár dní později mu jen přišli na podepsání rozvodové papíry. A pak to šlo dál z kopce.  Když mu bylo dvacet sem let, tak jeho rodiče zemřeli při útoku rebelů. Hodně ho to vzalo a trvalo dlouho, než se mu podařilo se z toho dostat. K tomu mu hodně pomohl Rust – jeho dobrman, kterého od rodičů dostal pár dní před tím incidentem. Jedině s ním se dokáže smát a užívat si života, jinak je někde zalezlý v zahradě a dělá to, co po něm lidé chtějí. Ze Selekce není úplně nadšený, protože je mu jasné, že mu ty nevychované holky polezou do zahrady a on bude mít víc práce.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram