Taylor Rowan Emerson

Pracovníčka vo vinici

Likely

 I hate men who are afraid of women's strength.

Kasta: Šiesta

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 21.5.

Znamenie zverokruhu: Býk

Výška: 175 cm

Váha: 58 kg


Obľúbená farba: Žltá   

FC: Laura Rakhman Kidd     

Vlastnosti postavy:  Tvrdohlavá, Přátelská, Ukecaná, Energická, Ráda Hraje Videohry

Charakteristika

Taylor rozhodně nezapadá do nějakých ideálů královského chování, ona vlastně nezapadá ani do ideálů toho jak by se měly chovat dívky, podepsalo se na ní totiž to že vyrůstala obklopena samými kluky, přeci jen všichni její sourozenci byli kluci, jako malá například hrozně ráda hrála různé míčové hry, od vybíjené přes fotbal až po basketball a právě její obliba basketballu ji přetrvala dodneška a rozhodně nepohrne možnosti si zahrát. Avšak Taylor se baví i jinými věcmi i když její další oblíbená činnosti jíž je hraní videoher nezapadá příliš do ideálů dívčího trávení času. Ve videohrách byla sice svými bratry většinou naprosto porážena avšak to její oblibu tohoto druhu zábavy rozhodně nesnížilo. Rozhodně se ale nedá říct že by vystupovala z kolektivu jen díky svému na dívku poněkud neběžnému chování, je totiž docela dost upovídaná a docela snadno a ráda se se všemi kamarádí, samozřejmě v případě že o to ta druhá strana stojí, nebude se přece vtírat někomu kdo o její společnost nejeví zájem. Taky by se dalo říct že je dost tvrdohlavá a pokud si něco umane je dost těžké ji to rozmluvit takže by se toho většina lidí měla pro vlastní nebezpeční vyvarovat jinak by to pro ně dokonce mohlo dopadnout špatně. Taylor bytostně nesnáší když má někdo potřebu ji srovnávat s ostatními dívkami nebo když se ji někdo snaží napasovat do klasických škatulek hodné holky, avšak většinou se dokáže udržet a tomu druhému na to nic neříct, většinou... Většinu času pokud možno tráví venku ať už zmíněnými míčovými hrami nebo například třeba výlety po okolí, nemá problém klidně strávit na tůře i celý den nebo i víc dní když má sebou důležité věci, často se stávalo že když neměla nic jiného na práci tak se prostě sebrala a na dva, tři dny zmizela do lesa kde procházela celé okolí. 

Minulosť

Taylor se narodila do rodiny pracovníků na vinici v provincii Likely. Byla čtvrtá z celkově 6 dětí a jako jediná byla dívka. Její rodiče a později i její starší sourozenci byli zaměstnaní na vinici přítele její matky se kterým se seznámila ještě před manželstvím. Její matka totiž původně pocházela ze čtvrté kasty ale poté co potkala Taylořina otce tak se do něj zamilovala a tak se z lásky provdala o dvě kasty níže. Rodina si žila poměrně klidně ale to jen do doby kdy byly Taylor čtyři, to totiž její matka zemřela při porodu Taylořina nejmladšího bratra. Otec který svou manželku hluboce miloval poté propadl alkoholismu a rodina se dostala do finančních potíží ze kterých je alespoň trochu nad vodou držela babička, ta taky jako jediná vychovávala Taylor aspoň trochu jako dívku. Jinak se totiž Taylor, vzhledem k prostředí kde vyrůstala chovala spíše jako chlapec, nosila krátké vlasy a i oblečení po jejích bratřích se kterými taky hrála různé hry. Její otec se po zhruba třech letech z alkoholismu dostal ale vztah mezi ním a Taylořiným nejmladším bratrem Joshem zůstal už navždycky podivný. Když bylo Taylor čtrnáct tak u ní začaly první pokusy o nějaké romantické vztahy ale ty většinou poměrně rychle selhaly vzhledem k tomu že si ani nebyla pořádně jistá svoji sexualitou. Nejdelší vztah co ji vydržel byl s jinou dívkou který ovšem ve finále zatrhli rodiče té dívky a tak to nemělo šanci zajít nikam dál.  Tímhle se ovšem tolik netrápila protože měla jiné věci na práci, v 16 totiž ukončila školu a začala pracovat na stejné vinici jako zbytek její rodiny, ta práce ji bavila protože mohla být mezi lidmi a navíc i venku za což byla rozhodně ráda a tak si nestěžovala i když to rozhodně nebylo to nejlépe placené zaměstnání na světě. Když byl zahájen nový ročník Selekce tak ji to původně absolutně nezajímalo ovšem jen do té doby kdy jí její babička požádala o to aby se přihlásila s tím že její matka by si to rozhodně přála. Vzhledem ke svému vztahu k babičce ji to nedokázala odmítnout a tak se přihlásila do Selekce i když ji bylo jasné že nemá šanci uspět.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram