Thomas Levi Madeiras

Korunný princ

Brazília

Imagination is more important than knowledge.

Kasta: /

Vek: 24

 

Dátum narodenia: 24.8.

Znamenie zverokruhu: Panna

Výška: 183 cm

Váha: 83 kg


Obľúbená farba: Čierna

FC: Dylan O'brien

Vlastnosti postavy: Hyperaktivní, zábavný, svéhlavý, tvrdohlavý, sarkastický

Charakteristika

Když slyšíte v Brazílii slovo skandál, vybaví se vám jediná osobnost a tou je právě korunní princ Brazílie. Je to prostě mladý muž v nejlepších letech, který nikdy nedospěje. (I když by to mnozí přáli.) Asi největším skandálem jeho života byla jízda na motorce na Adama. Video s jeho chloubou se rozšířilo virálem. Ale víte co? Za vše mohl alkohol, to ho omlouvá ne? Ne? On si prostě svůj post korunního prince užívá. Má rád své možnosti, svobodnou mysl. Naopak nesnáší pravidla a nechce být ničím otrokem. Nemá rád okázalost a nudu. Aby jej dívka zaujala, musí být nějakým způsobem originální a nesmí se nudit. Jinak zdrhá pryč. Za celý svůj život však nenašel takovou, která by jej donutila zůstal na déle než dvě noci. První a poslední. Trápí jej to? Ani náhodou. Nechce být svázaný manželstvím. A jestli se někdy ožení? Tak tomu ani sám nevěří, i když má nějaké povinnosti, spíše počítá s tím, že se náhodou objeví nějaká těhotná bývalá přítelkyně, o kterou se bude muset postarat a to dítě bude dědicem. Nemá rád děti a nejradši by žádné neměl. I přestože jej rodiče uhání, ať si někoho najde a dá jim vnoučata. Jeho největší libůstkou jsou koncerty. Kdykoli se nějaký objeví ve městě nebo v zemi, je zde přítomný ve VIP sekci. Nemůže samozřejmě chybět na žádné after party nebo obecně párty vůbec. No ale budeme upřímní, není to kdoví jaký tanečník. Možná by zvládl ptačí tanec a macarenu, i ploužák mu docela jde. Nejradši má takové akce, které jsou venku s táboráky s opekáním marshmallows. Trochu obyčejné na prince. Miluje adrenalinové sporty. Surfování v pondělí, lezéní na skálu ve středu, seskok padákem či ze skály v úterý a čtvrtek, v pátek párty, sobota návštěva kamarádu či známých a pouze jediný den v týdnu být princem. Tak to vidí on. Realita se ale částo liší a ještě častěji mu kazí plány. Pokud auto nejede minimálně 100 km v hodině není to pro něj auto ale šnek. Za volantem nadává jako nikdo jiný. Kdyby se někdo ptal kolik pokut za jízdu by měl, kdyby jej z toho někdo nevyplatil, nestačily by mu všechny prsty na těle, aby to mohl spočítat. Jeho největší láskou je právě jeho vlastní auto. A jistě by každého překvapilo, že tenhle živý, akční princ, který chvíli neposedí, je fakt, že má rád básničky. Ke čtení, psaní v jakékoli formě. Knihy jsou jeho koníčkem když letí letadlem a nemůže nic jiného dělat. Nebo také šachy či jiné stolní hry.

Minulosť

Do vcelku poklidné rodinky se jednoho krásného srpnového dne narodil dětský satan. No alespoň chováním, vzhledem spíše připomíná anděla. Je prostě hodně akční, hyperkativní. Už od mala byl živý, plný energie a všem svým chůvám a učitelům prováděl jen samé lumpárny. Jedno se mu ale upřít nedá, je v takových věcech kreativní, není to jen prdící polštářek pod sedákem, ale mnohem více. A i když vždy dostal káraní více jej nepostihlo. Je to přece princ. I přes to všechno dokázal, že je dosti inteligentní. Šachy se naučil hrát během jednoho dne a dokonce i hru na klavír jakž takž zvládl. No život jej však donutil se věnovat více adrenalovým věcem a to už od čtrnácti let. O rok později si dokonce začal všímat druhého pohlaví, hlavně díky tomu že druhé pohlaví si všimlo jeho. Potkal se s dívkou která mu možná trochu pomotala hlavu, no nikdy by to nepřiznal, dost možná si to ani sám neuvědomuje. Co se týká ženských, nikdy jim moc nerozuměl. Jediné co ví, že jsou muži z marsu a on z venuše. Do "selekce" byl donucen ze strany rodičů, aby se konečně trochu usměrnil. No nemá v nejmenším zájmu se ucházet o povýšenou pipku (jeho vlastní slova), která je tak zoufalá, že si musí udělat soutěž o její drahocennou pacičku. Rozhodl se tedy že bude soutěž bojkotovat jak to jde. Do Illéi jde udělat jeden velký skandál. Možná se bude snažit jen na oko, ať pak může veřejně princeznu ponížit odmítnutím ať zůstane na ocet. Ostatně on sám nevidí výhodu ve svazku s ní. Ztratil by všechno, včetně svobody. V duchu tedy ví, že tuhle oprátku si on sám neuváže. Pod pohrůžkou ale odříznutí od financí se rozhodl palác navštívit.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram