Be yourself, everyone else is already taken.

Kasta: Druhá

Vek: 22

 

Dátum narodenia: 30.7.

Znamenie zverokruhu: Lev

Výška: 186 cm

Váha: 75 kg


Obľúbená farba: Hnedá

FC: Alessandro Dellisola

Vlastnosti postavy: Sportovně založený, akční, zábavný, charismatický, nezávislý 

Timothy Farewell

Strážca

Angeles

Charakteristika

Vysoký a vysportovaný mladík jménem Timothy možná není tím nejzajímavějším člověkem, kterého můžete potkat, no i tak má některé svoje charakteristické rysy. Kromě výšky a svalů strážce jsou to i čokoládové oči a řezaná čelist. Určitě si povšimnete tmavých vlasů, které bývají o něco delší, než je nutno a velmi častého strniště. Neznamená to však, že se o sebe nestará, spíš je to jeho osobitá vizáž, díky které vypadá o něco starší, než je, a to se vám mezi ochránci v paláci často hodí. A to nemluvíme o počtech děvčat, kterým to přijde přirozeně přitažlivé. A on o tom rozhodně ví, ba by se dalo říct, že toho i rád využívá. • Vždy byl sportovně založený a to se s věkem nezměnilo, spíš tomu výcvik na strážce ještě napomohl a udělal ho soutěživějším. Rád často něco podniká, ať už jsou to sportovní aktivity nebo prostě jen procházky někam ven do parku nebo vycházka po horách. Nemá se za moc velkého milovníka přírody, a už vůbec ne nějakého romantika, což na něm může být poznat, ale ani mu příroda nevadí a upřímně občas vyhledává její klid a samotu, když už je toho na něj kolem moc. Nemá důvod odmítat dívky, no nemusí je ani aktivně vyhledávat. Ne že by si co večer vodil do postele jinou, ale rozhodně není žádný svatoušek, už jen proto že na lásku prostě nevěří. Maximálně tak na přitažlivost. Od přírody je charismatický a vůdčí typ, navíc má rád ve věcech pořádek a přehled, podle čehož vypadají snad i srovnaná trička v jeho prádelníku, což byste od něj na pohled nečekali. On ale skrývá mnohá překvapení. Jako i to že umí být opravdu zábavný a kreativní a vždycky vymyslet něco zajímavého. Je dost kamarádský a konflikty nevyhledává, no umí být i horkokrevný a klidně si něco vysvětlit pěstmi, protože málo kdy prohraje.

Minulosť

Když se narodil v Bankstonu na konci prázdnin, jeho život od toho současného snad nemohl být odlišnější. Měl jednoho staršího a jednoho mladšího bratra, každého nějak nadaného, a on mezi nimi zrovna nevynikal, protože sport a neustálá neposednost nebylo něco, co by po něm bylo vyžadováno, a už vůbec ne podporováno. Jeho starší bratr Marcus byl velmi akademicky nadaný a přinášel samé školní úsměchy, mladší Lucas zase dost brzy objevil svůj divadelní talent. On sám byl sice dobrý ve sportu, no to nebylo odvětví, které by u nich doma někdo bral vážně. Po střední škole proto bral jakoukoliv práci, i když u ničeho příliš dlouho nevydržel. Jakožto prostřednímu a ne příliš šikovnému mu doma nebyla moc věnována pozornost a on se tak naučil vystačit si na všechno sám. To mu vydrželo až do vojenského výcviku, díky kterému se dostal k postavení strážce a po nějaké době se odstěhoval do paláce v Angeles. Nejdřív nebral svou práci zase tak vážně a hlavně pro rozepře s rodinou ohledně svého odchodu práci trochu flákal. No po pár útocích na palác mu došlo, jak vážně musí ochranu brát a jelikož byl od přírody organizační typ co musel mít o všem přehled, najednou neměl problém s tím se starat o palác a dalo by se říct, že si svou práci oblíbil. Navíc je to dost prestižní a lukrativní postavení s dobrým platem, díky čemuž si může dovolit pěkný život v Angeles. Jeho odchod od rodiny vyvolal velké pozdvižení a rozepře, no nakonec se s tím všichni smířili a teď si dokonce pravidelně dopisují. S bratry má paradoxně asi lepší vztah, než když byli malí, protože to si pořád jen něco záviděli, teď ale trží pospolu. Taky byla doba kdy dost kouřil, no snaží se tohohle zlozvyku zbavit, ne vždy mu to ale vychází, hlavně když dojde k nějakému emocionálnímu vypětí.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram