SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Tretia

Provincia

Hansport

Status

Spisovatelka/studentka

Vek 

19

Váha 

45 kg

Výška 

160 cm

Victoria Rosie Stevens

Charakteristika: Victoria je téměř typickou dívkou. Kulatý obličej jí lemují kaštanové dlouhé vlasy, zelené oči zas husté řasy. Nosík má poměrně malý, což kompenzují plné rty. O své vlasy a pleť se stará, jak se patří, protože jak se naučila, otevírají jí leckteré dveře. Být vlezlá je jednodušší, když je hezká a roztomile nevinná, alespoň na pohled. Proto se vyhýbá i piercingům a tetováním, nosí jen náušnice a jiné šperky. Postavu má malinkou, sto šedesát centimetrů. Zdědila jí po matce i s obdařenými vnady. A její váha taky není nijak nezanedbatelná. Proto je docela jednoduché ji přehlédnout, což se jí leckdy hodí. A když ne? Kompenzuje to podpatky a svým oslňujícím šarmem, což je vlastně tak trochu její cílevědomost v kabátě studu. Oblékne prakticky cokoli na základě okolností. S kamarády si vyrazí jen tak v mikině a riflích, naopak když chce udělat dojem ve společnosti, oblékne se skoro jako princezna. Victoria, nebo Viky, jak jí přezívá každý známý, je cílevědomá mladá slečna. Dokáže být hodně soutěživá, protože jako perfekcionistka chce být ve všem perfektní a to často znamená i nejlepší. Díky tomu se ale bojí vyhoření a zklamání, ať už v očích svých, nebo okolí. Ale když se někomu povede stát se jejím kamarádem, není těžké užít si s ní zábavu, vlastně ho často obdarovává svým zvonivým smíchem a úsměvem plným bílých perliček. Rychle se přizpůsobuje ve společnosti. Se svojí osobností to nemá moc jednoduché, protože často mívá konflikt sama se sebou, její hlava chce něco ale charakter zase něco jiného. Vzdoruje hlavně své introvertnosti a ústupnosti, aby mohla dosáhnout toho co che.

Minulosť: Victoria se narodila uprostřed zimy a od mala byla bojovnice. Její otec je vědec, který zbohatl na zámořském obchodu své rodiny, její maminka je ale spíš talentově založená. Jméno jí vybral otec, druhé zase matka, což o lecčems vypovídá. Od mala to bylo veselé a hravé dítě, které si ale nenechalo nic líbit. Milovala léto, a to miluje dodnes, protože se může lehce opálit. V zimě se ale ráda kouluje, na jaře sbírá květiny a na podzim zase barevné listí. Z Victorie vyrostla cílevědomá dívka, která to chce v životě dotáhnout daleko a za svými cíly si jde. Matka ji učila tančit, hrát na hudební nástroje, z čehož pochytila jen částečně hru na klavír, a jazyky, které ovládá už lépe, hlavně francouzštinu, španělštinu a italštinu. Brzy přišla na to, že její talent leží ve slovech a začala psát. Díky penězům svého otce vydala knihu se střední mírou úspěchu, chce to ale po univerzitě, kde studuje angličtinu, dotáhnout mnohem dál. Například s dramaty ze samotného královského paláce. Alespoň něco, mezi dalšími čtyřiatřiceti děvčaty si totiž u prince moc nadějí nedělá. Jako jedináček je sice přirozeně trochu rozmazlená, ale je velmi chytrá a většinou se řídí chladnou logikou, kterou má po otci. Ten by ji raději viděl jako obraz svůj, než zasněnou v knihách jako její matku.