Vikarya Tuxicalla

Dvorná dáma/ Mafiánka

Angeles

Don't adapt. Don't try to fit. Don't change yourself. The world is what has to be changed.

Kasta: Druhá

Vek: 22

 

Dátum narodenia: 21.1.  

Znamenie zverokruhu: Vodnár

Výška: 163 cm

Váha: 54 kg


Obľúbená farba: Kovovo modrá

FC: Sofia Carson  

Vlastnosti postavy: Chytrá, odvážná, lstivá, dokonalá lhářka, vůdčí  

Charakteristika

Její největší předností je zcela určitě vnitřní síla. Vzhledem k tomu, pod jakým tlakem prožívá (nebo spíš přežívá) celý svůj život, je až s podivem, že ji nikdy nic nedokázalo zlomit. Nikdy by ale nepřiznala, že ji něco takového trápí. Nikomu, a dokonce ani sobě. Odvahy vždy měla na rozdávání a strachu jen málo. K úspěchu přispívá sebejistota, sebedůvěra a schopnost využít to, co se díky své píli od svých rodičů naučila. Její vůdčí schopnosti a mistrnost ve lži ji dostaly tam, kde je teď. Dokáže být neuvěřitelně klidná, čímž leckdy vyvede lidi z míry. Mnohdy se jí avšak povede neuvěřitelně vybouchnout, pokud se setkává s nedostatečným respektem (to by si ale v paláci nikdy nedovolila, neb by mohlo dojít k prozrazení). Nezkrotná jako oheň, ale chladná jako led. Pro svoji věc by udělala cokoliv. Raději by pro svůj cíl nasadila život, než aby riskovala zbytečné krveprolití. Rodiče ji vychovávali tak, aby se za své činy nikdy nemusela stydět, a probouzeli v ní ambice a cílevědomost. Je lstivá jako had, což jí dopomohlo dostat se bez prozrazení k důvěře královské rodiny. Pochopitelně i ona má své slabé stránky. Tou nejvýraznější je pochopitelně Loi. Bez ní by z Kairy byla jen prázdná schránka, zabijácká mašina. Problémem, který ji sužuje může být také to, jak moc věří svým plánům a občas není schopna vyslechnout ostatní. Její myšlenkové pochody pracují na plné obrátky, je těžké s ní držet krok, ale což je občas příčina selhání záložního plánu - zbrklé rozhodnutí často není to správné.

Minulosť

Kaira se narodila jako Vikarya dvěma diplomatům za jedné překvapivě teplé lednové noci. Už od narození tak byla spíš noční sova a svým rodičům doslova převrátila životy naruby. Oni ji ovšem milovali a udělali pro ni první poslední.  Vždycky byla velmi živá. Na chvíli neposeděla a objevovala svět stylem "jednou mě spálíš, podruhé spálím já tebe" aneb snažila se mstít i kopřivám. Na každém kroku ukazovala, jak je chytrá a průbojná, a působila svým rodičům jen samou radost.  Když jí byly dva, dostala k narozeninám svoji malou kopii, sestřičku Deloise. Od chvíle, kdy se malá Loi byla schopná alespoň plazit, byly ty dvě neustále spolu. Vikarya si ji vychovala k obrazu svému, a protože ji Loi po pár letech výškově dosahovala, byly téměř k nerozeznání.  Kaiře se dostalo řádného vzdělání, ovládla čtení, psaní a dokonce složitější počty. Její rodiče v ní viděli svého potenciálního nástupce v rodinném podniku. Co ale dívka nečekala, v osmi letech se dozvěděla, že rodinný podnik neznamená být diplomatem, ba naopak. Oba její rodiče byli vysoce postavení mafiáni a ve svých dcerách vždy viděli své schopné nástupce. Starší Kaira byla natolik šikovná, že ji trénovali kromě bojových umění a užívání zbaně také ve dvorské etiketě, aby se jednou sama mohla dostat do paláce, snad blízko k samotné královně. Mladší Loi na druhou stranu v tomto ohledu nejevila žádný zájem a sama si zvolila cestu méně nápadného odporu v jižních provinciích. Jejich cesty se rozdělily, když bylo Kaiře osmnáct. O dva roky později se stala součástí dvorského života a v jednadvaceti přišla o oba rodiče, neboť je jeden prý špičkový pilot nezvládl přepravit zpátky z diplomatické mise. Od té doby poskytovala svůj rodný dům jako místo setkávání pro členy "rodinného byznysu" . Sama se velmi zapojovala, byla součástí plánování a vydobyla si také respekt. V útlém věku tak prokázala svoje vůdčí schopnosti. A tak se během nocí vykrádá z paláce a pohybuje ve stínech. Přebrat roli obou svých rodičů pro ni nebylo snadné, ale protloukat životem se zvládá. Čas od času k ní doléhají zprávy z jihu od Loi, občas dorazí i šifrovaný dopis. Přestože nejsou spolu, stále je pojí nezlomné pouto.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram