William Phillipe Landou

Vojvoda

Nemecko

Existencia je dobrodružstvom svojej vlastnej nemožnosti.

Kasta: /

Vek: 22

 

Dátum narodenia: 18.12

Znamenie zverokruhu: Strelec

Výška: 191 cm

Váha: 83 kg


Obľúbená farba: Čierná, zelená, červená

FC: Ton Heukels

Vlastnosti postavy:  Impulzívny, spoločenský, strelený, charizmatický, vášnivý

Charakteristika

William alebo aj Bill ako mu hovoria doma. Výzorovo pripomína typického Nemca. Jasné modré oči, blond vlasy, ktoré vás však zďaleka vôbec tak neupútajú tak ako jeho výška pretože, je skutočný obor ale musíte uznať, že pekný obor nie? Čo sa týka jeho povahy je to jemne ťažšie keďže je jediný syn dôležitého rodu z aristokratického kruhu musí mať aj vyberavé správanie má aj nejaké povinnosti, ktoré považuje za veľmi nudné hlavne tú časť keď musí tancovať s dôchodkyňami a viesť s nimi divné rozhovori to nie je Billov šálok kávy. On radšej spoločne so svojím najlepším kamarátom organizuje koncert korunnej sále alebo len tak vypadne na niekoľko týždňov vybúri sa a potom znovu príde naspäť domov čo je pre neho ťažké, no zakaždým sa premôže a domov príde rád. Okrem toho, že často je rozlietaný na všetky svetové strany jeho vášňou je tak ako cestovanie aj hranie na gitare s ktorou, trávi aj celé dni si len tak vybrnkáva a v mysli je inde je to tak trochu aj snílek ale jeho postavenie mladého vojvodu mu, práve naopak vyžíva sa v ňom keďže jeho rodičia mu dali istú slobodu, ktorú akceptujú no nikdy sa viacej nemôže tešiť keď na neho tupo zírajú a nechápu čo, to zase vyvádza a práve vtedy si ich musí získať. No Bill však nie len nespútaný šialenec má aj svoje vášne napríklad hranie na gitare alebo učenie sa cudzích jazykov plynule hovorí štyrmi a to francúzštinou,dánčina, španielčinou a angličtinou taktiež však z neho nie je žiadny leňoch hoci má príliš veľa času rád športuje a cvičí čo je na ňom aj patrične vidieť alebo si zajazdí na koni väčšinou len po pozemku u nich doma alebo aj v paláci kde trávi tiež veľmi mnoho času. Čo sa týka Billa a jeho expriateliek je to dlhý zoznam dlhodobé vzťahy mu nevyhovujú ale par takych mal no asi to príliš na neho nie je keďže ho každá prestane baviť on hľadá niečo nespútané kvôli čomu by sa mohol vracať a stále by nachádzal niečo čo, by ho pripútalo aby ostal .No to medzi toľkými grófkami, barónkami a vojvodkyňami ktoré, stretáva nenájde, a preto všetkému dáva čas a do ničoho sa neženie aj tak dobre vie, že sa nikdy nezmení a kvôli žene sa mu neoplatí meniť vôbec.

Minulosť

Narodil sa ako prvé dieťa vojvodovi Eugenovi a dánskej princeznej Camille po ňom prišli ešte traja súrodenci Lucciana a Gizele a Rudolf ktorý sú trojčatá síce sú len o tri roky mladší jeho aj ta nikdy hra s nimi nikdy nebavila a sa predsa učiť ako sa bude starať o jeho panstvo no, už od mala nedával pozor skôr ako nejaká hodina zemepisu ho bavilo jazdiť na koni alebo si len ta zabehnúť po záhrade už od mala bol hravý a vyvádzal samé hlúposti no na rozmeroch to malo rozsah až keď si jeho otca zavolal ako rádcu jeho prabratranec kráľ.. vtedy sa celá rodina skrátka zobrala do palácu a žili spoločne s kráľovskou rodinou aj tam sa William spočiatku rok nudil no, potom prišiel jeho parťák volal sa Theodor a keď ho prvýkrát videl aké maličké bábätko v živote si nepredstavil, že z neho vyrastie také hovädo no, rýchlo sa učil somariny a to sa Billovi páčilo spočiatku to bol on kto ho nahováral na tie hlúposti no neskôr sa karta obrátila a na hocijakej blbosti ho lakal Ted. Napríklad aj hrať na gitare ho učil hrať on no keď počul ako veľmi mu to nejde snažil sa ho zastaviť ale to už sa snažil založiť kapelu, ktorú našťastie nikto nechcel počúvať aj Bill sa sám vzdal ako tak roky plynuli Bill menej trávil čas s Tedom, pretože on mal iné povinnosti a Bill si musel nájsť inú zábavu keďže vedel, že Theodor je budúci kráľom a obaja predsa mali svoje povinnosti, ktoré museli dodržiavať a niekedy sa nevideli aj dva mesiace kvôli Billovej prchkosti a sklonu utiecť pred každým problémom a kvôli tomuto sklonu sa objavila aj jeho cestovateľská vášeň najprv to boli úteky z domu a potom plánované výlety, ktoré si vždy užil no vie že, sa vždy musí vrátiť. Budíček bol pre neho keď Ted odišiel do Illey aby sa naučil zodpovednosti to sa Billovi pozdavalo no keď zistil, že jeho rodičia ho chcú oženiť za Tedovú pätnásť ročnú sestru a ako to má vo zvyku utiekol preč od problémov a najlepšie bude ak utečie za svojím kamošom. A Teda podporiť v tom aby konečne sa začal správať aspoň raz ako normálny človek.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram