rámček.png

ZahraNiČní HoStia

Princezná, Kráľ, Diplomat.

 
zahrani%C4%8Dn%C3%A9_edited.jpg

Selekcia je zvyčajne tradícia, ktorá pritiahne mnoho pozornosti nie len v krajine ale aj mimo nej. Mnoho krajín využíva toto obdobie na vyjednávanie či nadväzovanie medzinárodných vzťahov. Tieto vzťahy nevznikajú len medzi danou krajinou a Illeou, ale aj inými krajinami, ktoré sa v tej dobe môžu zdržiavať v blízkosti dvora. Pod záštitou medzinárodných dohôd sa tu môžu zdržovať po neobmedzenú dobu. Zvyčajne zahraničný hostia trávia čas aj s účastníčkami v selekcií a môžu im tak pomôcť nadviazať potrebné kontakty, ktoré im môžu v budúcnosti pomôcť. Do krajiny môže byť vyslaný hocikto z kráľovskej rodiny, menšia šľachta alebo krajinou vybraný a určený diplomati rôznych vekových kategórií či pohlavia. Palác však nedovoľuje aby sa v krajine a v paláci nachádzali viac ako traja vyslanci z niektorých krajín. (To sa týka aj ich vyššie postaveného doprovodu ako sú dvorne dámy či radcovia.)  

Kto môže do krajiny prísť?

 

Hocikto z povolených krajín. Teda aj vladári či vysokopostavený politici.

Nižšie postavený diplomati či šľachtici, ktorý nepatria do priamej kráľovskej línie danej krajiny. 

Aké  výhody čerpajú zahraniční hostia?

     

Zahraničný hostia sú počas celého svojho pobytu ubytovaný v priestoroch paláca. Sú im ponúknuté všetky služby a potrebný personál, ktorý budú za túto dobu potrebovať. Zahraničný hostia môžu mimovoľne opúšťať pozemky paláca, navštevovať mesto či krajinu, alebo dokonca krajinu opustiť a vrátiť sa. Vzťahy medzi zahraničnými hosťami nie sú zakázané a ani vzťahy so zamestnancami paláca (no aj napriek tomu ich palác neodporúča). Počas svojho pobytu môžu rokovať s kráľovskou rodinou a zúčastňovať sa všetkých akcií v paláci.

Čo majú zahraniční hostia dodržiavať?

     

Zahraničný hostia majú prísne zakázaný iný ako priateľský vzťah s účastníčkami. V prípade porušenia tohto pravidla môže dôjsť k výraznému naštrbeniu medzinárodných vzťahov, vojnovému konfliktu či dokonca vykázaniu z krajiny. účastníčka aj napriek vzťahu podlieha pod princa a ten určuje jej trest. Zakazuje sa vykonávanie akejkoľvek nelegálnej aktivity, porušovanie medzinárodných dohôd či porušovanie zákonov Illei ako takej. Taktiež by palác mali opúšťať s doprovodom, prípade svoj odchod niekomu nahlásiť- pre ich vlastné bezpečie.

rEGISTRÁCIA

Potrebujete pomôcť? Nechajte sa inšpirovať

Zahraniční hostia predstavujú druhú najväčšiu ,,položku“ na našom RPG. Sú rovnako dôležití ako akákoľvek iná postava. FC ste si vybrali je čas vrhnúť sa na písanie. Postupne prejdeme cez najdôležitejšie časti, ktoré sa vám pri tvorbe zahraničného hosťa hodia. Taktiež vás upozorníme na časté chyby pri registráciách. Komplexná postava prinesie aj komplexnú hru.  

Zahračné krajiny

 

Pri výbere zahraničného hosťa je dôležité vybrať si krajinu, ktorá vám najviac vyhovuje. Niektoré krajiny majú svojich ,,permanentných“ hráčov, ale to neznamená že danú krajinu nemôžete vybrať, prípadne sa opýtať či niekto nehľadá súrodenca či inú postavu z danej krajiny. Tiež je potrebné sledovať, či krajina nemá tento ročník udelený ,,ban“. Pokiaľ krajina má, nie je možné si pod jej záštitou vytvoriť vysokopostaveného hosťa. Reálie ku krajinám sú pomerne pevne dané a preto je potrebné, aby ste si ich prečítali a prípadne spomenuli. Údaje o dostupných krajinách nájdete na interaktívnej mape aj pri danej krajine v prípade mobilu len pri krajine.

 
Nová Ázia

Táto krajina ma veľký vplyv na svetovú politiku a aj ekonomiku. Ide o krajinu s autonómnou vládou, v ktorej sa dodržujú tradície a zvyky. Ich samostatnosť a momentálne postavenie vo svete je niečo, na čo sú výnimočne hrdý a vo vnútornom systéme krajiny sa nepočíta so žiadnymi zmenami. Trh tu ovláda predovšetkým obchod s čajom. Kedysi Illea a Nová Ázia spolu viedli vojnu, po mnohých generáciách sú si rovnocenný partneri. Avšak najlepšie vzťahy majú práve s Francúzskom.
HLAVEN0 MESTO: Tokyo

ÚRADNÝ JAZYK: Japončina, Kórejčina

VLÁDNUCÍ ROD: Edo

japonsko.png
japonsko1.png
Nemecko

Nemecko je silná stabilná krajina, ktorá ma čistý obraz v očiach verejnosti. Problém nastal pred pár rokmi, potom čo mnoho ľudí neprávom nedôverovalo kompetenciám korunného princa Theodora. Nemal ani šancu sa poriadne ukázať, keď krajina prešla do vojnového stavu s africkými kolóniami, ktorých sa nechceli vzdať. Nemecko sa nechce vzdať a preto ho mnohé krajine nepodporujú.

HLAVEN0 MESTO: Berlín

ÚRADNÝ JAZYK: Nemčina

VLÁDNUCÍ ROD: Fiedler

nemeckovlajka_0.png
nemecko1.png
 
Bielorusko

Ak sa niekde spomínalo Bielorusko, zvyčajne v spojení s jeho kedysi silným spojencom Ruskom. To ich však generácie využívalo na výrobu poľnohospodárskych strojov a na pomoc s produkciou zemného plynu, pričom zo zárobku krajina nevidela takmer nič. To sa zmenilo, krajina sa osamostnila a začala vyrábať zbrane. No má problém nadviazať kontakty, nakoľko sa všetci boja Ruska. To stále hovorí o svojej nadvláde nad týmto malým kráľovstvom. Je to silne konzervatívna krajina.
HLAVEN0 MESTO: Minsk

ÚRADNÝ JAZYK: Ruština

VLÁDNUCÍ ROD: Nikolaevsky

1920px-Flag_of_Belarus.svg.png
1024px-Coat_of_arms_of_Belarus_(official
India

India je veľmi zaľudnená krajina, ktorá sa niekoľko generácií dozadu odpojila od Novej Ázie. A kým to vtedy ľudia oslavovali, teraz volajú po tom, aby sa to vrátilo. Kráľovská rodina podľa mnohých zlenivela a nevníma problémy svojej krajiny. V tej síce pracuje veľa ľudí, no podmienky sú čoraz horšie a veľa obyvateľovmu umiera v mladom, produktívnom veku. Ľudia volajú po zmene – nemajú konkrétnu požiadavku, len nech sa to zmení.

HLAVEN0 MESTO: Naí Dilli

ÚRADNÝ JAZYK: Hindčina

VLÁDNUCÍ ROD: ben Nair

indiav.png
indiaz.png
 
Austrália

Dni revolúcie a chudoby sú už len súčasťou historických kníh, z ktorých sa austrálske deti učia. Austrália si skrátka existuje na svojej časti planéty a robí všetko pre to, aby sa mali čo najlepšie. Sú veľmi technologický pokročilá krajina a to predovšetkým kvôli tomu, že vždy sa snažia vymyslieť niečo, aby sa im lepšie žilo na ich horúcom kontinente. Ich vzťahy s Illeou sú stále prítomné, no už nie tak silné ako v minulosti.

HLAVEN0 MESTO:  Sydney

ÚRADNÝ JAZYK: Angličtina

VLÁDNUCÍ ROD: Purnell

austráliav.png
austráliaz.png
Saudská Arábia

Saudská Arábia je kráľovstvo známe svojimi farbami, exotikou a hlavne silnými tradíciami. Tie však výrazne nabúrala aktuálna kalifa, ktorá zvrhla svojho otca a nedovolila, aby jej jej mladší súrodenec zobral miesto na vrchole krajiny. To malo zmiešané reakcie a kým mladý sú nadšený zo zmeny po ktorej volali, staršia generácia sa nedokáže úplne zmieriť s tým že im vládne žena a že mení zaužívané tradície. Spojenec by sa zišiel.

HLAVEN0 MESTO: Rijád

ÚRADNÝ JAZYK: Arabčina

VLÁDNUCÍ ROD: Al-Hašímí

arabia V.png
arabia Z.png
 
Rusko

Rusko sa svojej demokracie nikdy nevzdá a aj napriek tomu, že sa svet mení na hromadu kráľovstiev, u nich nikdy. Rusko má s krajinami pomerne nestabilný vzťah. Ide o veľmoc, s ktorou treba obchodovať a aj sa to oplatí. Majú prosperujúcu ekonomiku a vojská. Na druhú stranu sa nesnažia nijakým spôsobom zasiahnuť do problémov si Ruskou mafiou. Mnohí hovoria o tom, že hlava krajiny je na nich vždy aj napojená.
HLAVEN0 MESTO:  Moskva

ÚRADNÝ JAZYK: Ruština

VLÁDNUCÍ ROD: Prezident

ruskov.png
ruskoz.png
Československo

Československo je malá krajina, ktorá ma výhodu svojej polohy ale nevýhodu v nestabilnej vláde. Buď krajina nemá financie na dostatočný rozvoj, alebo ich kráľovský rod minie na svoje osobné účely a kruh sa opakuje. Rod Přemyslovcov však vyhynul a na tróne je dočasná vláda. Krajina stojí pred dilemou, či ostať monarchiou a či vlastne zas svoje cesty nerozdelia tak, ako sa to už niekoľko krát v minulosti stalo.
HLAVEN0 MESTO: Praha

ÚRADNÝ JAZYK: Čeština, Slovenčina

VLÁDNUCÍ ROD: Přemyslovci

1280px-Flag_of_the_Czech_Republic.svg.pn
800px-Coat_of_arms_of_Czechoslovak_Socia
 
unionbuildings1.jpg
Afrika

Afrika bola vždy pre mnohých chudobná krajina a všetci si pamätali na doby, kedy všetky väčšie veľmoci mali rozobrané tunajšie kolónie. Napriek že Talinasko a Illea sa tých svojich vzdali už pred desiatkami rokov, Nemecko to nemalo v pláne. Po rokoch neúspešného vyjednávania došlo na týchto územiach k protestom, ktoré prerástli do vojnového konfliktu v ktorom ma Afrika prekvapivo mnoho stúpencov. A zdá sa, že ľud má svojho vodcu o ktorom sa hovorí ako o budúcom kráľovi.
HLAVEN0 MESTO:  Lagos

ÚRADNÝ JAZYK: Angličtina, Nemčina

VLÁDNUCÍ ROD: Prezident

afrikav.png
afrikaz.png
Taliansko

Po veľkých zmenách bolo Taliansko krajina, ktorej sa ľudia pomerne vyhýbali. Tvrdý režim predošlého kráľa bol nahradený novým, viac racionálnejším prístupom nového kráľa. Napriek tomu, že majú nejakých spojencov, krajina stále nie je v dobrom stave a veľa obyvateľstva je na hranici chudoby. Zlepšuje sa to, no pomaly. Taliansko by potrebovalo naozaj silného spojenca, nakoľko turizmus a poľnohospodárstvo ich neposunie tak rýchlo.

HLAVEN0 MESTO: Rím

ÚRADNÝ JAZYK: Taliančina

VLÁDNUCÍ ROD: Cellasto

taliansko2.png
taliansko1.png
 
Poľsko

Poľsko je jedna z tých silnejších krajín vo svojom okolí. Jeho vzťahy s Holandskom a Illeou využívajú naozaj efektívne aj desiatky rokov po sobášoch. Nechcú upadnúť do predošlých koľají a naozaj sa snažia výrazne rozvíjať ekonomiku pomocou automobilového priemyslu a všeobecne dobrej polohy na poľnohospodárstvo. Ich najväčšia slabina však momentálne je vzdelanie, kde väčšina ľudí sú skôr len ,,pracovná“ trieda.

HLAVEN0 MESTO:  Varšava

ÚRADNÝ JAZYK: Poľština

VLÁDNUCÍ ROD: Wronski

poľsko1.jpg
poľsko2.png
maďarsko.jpg
Maďarsko

Dve generácie dozadu bolo Maďarsko vyvrheľom spoločnosti, od tej doby sa však výrazne posunuli. Najprv spojenectvo s Gréckom a teraz aj s tak veľkou a dôležitou krajinou ako je Illea. Na trón zasadol najmladší z mužský potomkov, ktorý si vzal najmladšiu Illejskú princeznú. Krajine sa na jej malé pomery darí. Ľudia sú však zvedaví či kráľovská rodina je schopná krajinu posunúť aj vlastným prínosom, alebo sa zas len niekam prižení.

HLAVEN0 MESTO: Budapešť

ÚRADNÝ JAZYK: Maďarčina

VLÁDNUCÍ ROD: Antal

maďarskoz.png
maďarskov.png
 
Portugalsko

Portugalsko bolo predošlú generáciu pod nátlakom pomerne tvrdého režimu, ktorý si však mnohí neuvedomovali. Technický a chemický priemysel neustále prosperoval, rovnako ako ťažba minerálov, ktorá v posledných rokoch spomalila. Po revolúcií na trón nastúpil kráľ ktorý sobášom s Illejskou princeznou uzavrel silné spojenectvo, ktoré na krajinu priviedlo veľa očí a ľudia či iné krajiny sa o malé kráľovstvo začali zaujímať. 

HLAVEN0 MESTO:  Lisabon

ÚRADNÝ JAZYK: Portugalčina

VLÁDNUCÍ ROD: Art

portugalskov.png
portugalskoz.png
Španielsko

Španielsko je nestabilným obrazom voči korunne už tak trochu známe. Avšak po väčšom škandále, kedy kráľovná porodila nemanželské dieťa, ktoré stratilo nárok na trón sa veci začali postupne upokojovať, ustálila sa ich ekonomika a potom čo krajina prišla s pomerne účinným liekom na liečbu rakoviny, o krajinu sa začali zaujímať davy. Stále nie sú najslávnejším rodom a ich pokladnica nie je úplne plná, no na ich pomery sa im darí.

HLAVEN0 MESTO: Madrid

ÚRADNÝ JAZYK: Španielčina

VLÁDNUCÍ ROD: Sanchez

španielsko1.png
španielsko.png
 
Francúzsko

Napriek pochybnostiam o schopnostiach monarchie, je Francúzsko stále jednou z najstarších kráľovských rodín. Po menších problémoch s korunným princom ktorý kvôli problémom s návykovými látkami odstúpil, na jeho miesto nastúpil mladší brat, ktorý im priniesol spojenectvo so silným hráčom- Novou Áziou.  Nestabilita krajiny ktorá pretrvávala po vojne sa medzi obyvateľmi vytráca, kráľovská rodina by si stále mala dávať pozor na svoje kroky.

HLAVEN0 MESTO:  Paríž

ÚRADNÝ JAZYK: Francúzština

VLÁDNUCÍ ROD: Levasseur

francev.png
francez.png
Holandsko

Keby mala ostať len tá krajina, ktorá sa dostala na vrchol  predovšetkým svadbami, tak by si miesto udržalo určite Holandsko. Samozrejme, pomerne dobre napredujú v poľnohospodárstve, predajom kvetov a turistikou, no nie je pomaly krajina do ktorej sa nejako nepriženili a majú spojencov všade. Otázka je, dokedy im to vydrží. O krajine sa stále hovorí v spojitosti s nejakými škandálmi a momentálny obraz v očiach verejnosti nie je úplne pekný.

HLAVEN0 MESTO: Amsterdam

ÚRADNÝ JAZYK: Holandčina

VLÁDNUCÍ ROD: Peletier

holandskov.png
holandskoz.png
 
Belgicko

Belgicko je oproti svojim susedom jedna z menších krajín, no dá sa povedať, že práve svojou polohou vyhrala lotériu. Belgicko,  ako také,  profituje predovšetkým na svojej otvorenej ekonomike- funguje ako jeden z dôležitých dopravných uzlov, dokonca sa tu nachádza jeden z najväčších prístavov v Európe. Ide o veľmi kozmopolitu krajinu a ich spojenectvo s Illeyou je však už tak trochu len vec histórie a momentálne sú neutrálny.


HLAVEN0 MESTO:  Brusel

ÚRADNÝ JAZYK: Holandčina, Nemčina

VLÁDNUCÍ ROD: De Bruyn

belgickov.png
belgickoz.png
Veľká Británia

Rod Windsorovcov, ako hovoria domáci, nikdy nevyhynie a Anglicko ma modrú krv v žilách tak, ako žiadna iná krajina. Ide o veľmi mocnú a bohatú krajinu s veľkým vojskom a zvyčajne nenájdete nikoho, kto by ich mal chcieť mať proti sebe. Pomocou sobášu boli vzťahy s Illeyou posilnené, no krajina trochu v obavách pozerá na nového korunného princa, ktorý sa na toto miesto dostal po smrti brata. Pod UK spadá Írsko, Wales a Škótsko.

HLAVEN0 MESTO: Londýn

ÚRADNÝ JAZYK: Angličtina, Škótčina

VLÁDNUCÍ ROD: Windsor

anglicko1.png
anglicko2.png
 
Dánsko

Dánsko je jedna z pasívnych krajín, ktorá však na to, ako je malá a nečinná má dostatok spojencov. To predovšetkým kvôli ich vojenskej vybavenosti, ktorá sa zaručene zíde. No v posledných rokoch sa objavuje menšia rodina z vedľajšej línie, ktorá sa usiluje o zvrhnutie momentálnej kráľovskej rodiny. Mnoho ľudí ich podporuje aj kvôli tomu, že okrem vojska je krajina pomerne zanedbaná a nevidieť zmenu.


HLAVEN0 MESTO:  Kdaň

ÚRADNÝ JAZYK: Dánčina

VLÁDNUCÍ ROD: Oldenburk

dánskov.png
dánskoz.png
Nórsko

Nórsko je krajina, ktorá má po rokoch konečne pokoj. Ľudia po nej nezazerajú, ako po zločincovi sveta a mali čas sústrediť sa na to, aby sa dali dohromady. Automobilový a rybársky priemysel sú hlavne zložky ekonomiky. Za nimi nasleduje turizmus. Dobré vzťahy sa udržujú aj s Illeou, s ktorou boli dávno vo vojne a svadbou zas naviazali spojenectvo.  Krajina sa teší svojej kráľovnej a jej bezproblémovej vláde.
HLAVEN0 MESTO: Oslo

ÚRADNÝ JAZYK: Nórčina

VLÁDNUCÍ ROD: Haggen

nórskoz.png
nórskov.png
 
Fínsko

Po väčších zmenách sa z Fínska ako republiky stala monarchia, ktorá sa veľmi skoro spojila so silnými spojencami ako bola Nová Ázia a výrazne si pomohli získať priazeň ľudí, keď pomáhali Nórsku na nohy. Ide o veľmi pokrokovú krajinu, ktorý vyhľadávajú nový ľudia. Sú známy svojim homosexuálnym kráľovským párom vo svojej minulosti alebo všeobecne svojim silným bojom za zmenu životného prostredia a zdravotníctvo.

HLAVEN0 MESTO:  Helsinky

ÚRADNÝ JAZYK: Fíndčina, Švédčina

VLÁDNUCÍ ROD: Virtanen

fínskov.png
fínskoz.png
Švédsko

Švédsko po vojne čelilo silnému náporu migrantov z Nórska, no akonáhle tento problém zmizol väčšina ľudí si o krajine prestala hovoriť. Sú známy svojou krásnou prírodou a veľmi dobrým vzdelaním, no nevytvárajú žiadne väčšie spojenectvá, ktoré by ich niekam posúvali. Nie je im zle, ich ekonomika je stabilná a pokojná, no otázka je, či im to s týmto prístupom vydrží dostatočne dlho a či ich pasivita nebude ich záhuba

HLAVEN0 MESTO: Štokholm

ÚRADNÝ JAZYK: Švédčina

VLÁDNUCÍ ROD: Tjäder

švédsko V.png
švédkos Z.png
 
Grécko

Po náročnej histórií krajiny je Grécko stabilným, pomaly prosperujúcim kráľovstvom, ktoré stále smúti po smrti princa Mikaela. Majú spojencov nie len v Illey ale aj Maďarsku. Najväčší podiel na ekonomike má turizmus, rybolov a ťažba minerálov. V posledných rokoch však čelia veľkému problému s nečistením vôd, čo sa podpisuje nie len na rybolove ale aj zdraví obyvateľov.  

 

HLAVEN0 MESTO:  Atény

ÚRADNÝ JAZYK: Gréčtina

VLÁDNUCÍ ROD: Megalos

gréckov.png
gréckoz.png
Brazília

Brazíliu si mnoho ľudí nevšímalo, no všetko sa zmenilo po atentáte na kráľovskú rodinu. Po smrti korunného princa už kráľ nebol vo veku na splodenie potomka a koruna tak ostala neobsadená. Strhol sa boj medzi rodmi, ktoré mali naň nárok, čo vyústilo do občianskej vojny. Po zásahu iných krajín, medzi ktorými bola aj Illea krajine vládne nový rod, na ktorý si ľudia stále zvykajú. Výroba elektrotechniky sa obnovila a krajina sa zotavuje z bojov.

HLAVEN0 MESTO: São Paulo

ÚRADNÝ JAZYK: Protgalština

VLÁDNUCÍ ROD: Cortez

brazíliav.png
brazíliaz.png
 

Status

Pri zahraničných hosťoch je pomerne veľký výber pri tom, ako postavu si vytvoríte. Je potrebné si všimnúť, či je krajina monarchia ale je tam iný politický systém. V republike len ťažko nájdete kráľa a v kráľovstve len ťažko prezidenta. To, že krajina ma napísaný vládnuci rod, neznamená, že je potrebné si niekoho do tohto rodu vytvoriť. Môže ísť o vzdialeného bratranca či diplomata. V prípade nižšie postaveného šľachtica vieme urobiť výnimku a o dovoliť zahraničného hosťa z krajiny, ktorá by mala normálne ban .  Tu sa môžete pozrieť na niekoľko možných sociálnych statusov ktoré môžete použiť.

d0361ad0e5daafc7a3e6cd9105db45e8.jpg

Korunný princ/ Princezná:

Je to zvyčajne prvorodené dieťa kráľovského páru čo znamená, že po určitej dobe získa korunu a bude vládnuť krajine. Je  prvý /á v poradí na trón, no postava sa tak nutne nemusela narodiť. Korunný potomok sa vždy môže svojho nároku na trón vzdať (aj keď to nie je časté.

e01215b6b593fd37755b8d02f355d90f.jpg

Princ/

princezná:

Sú zvyčajne mladšie deti kráľovského páru, ktoré sa nachádzajú v poradí na trón za prvorodeným dieťaťom. Tieto deti zvyčajne uzatvárajú manželstvá s inými kráľovskými potomkami a zabezpečujú nové spojenectvá s inými krajinami. V určitých prípadoch sa môžu stať následníkmi trónu.  

e669044ded7d6866e04c0868092b9ada.jpg

Diplomat / diplomatka

Nachádzajú sa v každej krajine bez ohľadu na systém. V systémoch mimo monarchie sú však o niečo dôležitejší. Ich práva zvyčajne pozostáva z hromady cestovania, nadväzovania medzinárodných vzťahov a reprezentácie krajiny. Zvyčajne ide o politicky vzdelaných ľudí, alebo ľudí, ktorý pochádzajú z dôležitých rodín.

78fda2745fc5dacff5e36a13adb9e816.jpg

Menší šľachtici a šľachtičné:

Ide zvyčajne o širšiu časť kráľovskej rodiny, ktorá má pridelený určitý šľachtický titul. Ten sa môže líšiť. Ide zvyčajne o lordov alebo grófov či kňažné. Nie sú tak bohatý ako hlavná časť kráľovskej rodiny, no zvyčajne majú dosť finančných prostriedkov a sú v spoločnosti a svojom okolí  sú pomerne známy.

Charakter a minulosť

Charakter:

Vaša postava sa zrejme pohybuje vo vysokých kruhoch. Podpísalo sa to nejako na jej povahe? Chová sa snobsky, alebo práve ma k takým ľudom odpor? Cíti sa pripravený na to vykonávať tento druh práce, alebo je to donútenia/ povinnosti? Aké sú jeho dobré vlastnosti a aké tie zlé? Ako ju vidí verejnosť a aká je naozaj? Má veľa priateľov, alebo napriek postaveniu je sám? Cíti zodpovednosť alebo vidí len tu voľnosť ktorú mu status ponúka?

Čo ešte možno napísať: Zahraničný hostia zvyknú mať súkromné vzdelanie. Hlavne pri kráľovských členoch sa dbá na vychovanie, tradície, vedomosti, hry na inštrumenty či jazyky. Čo všetko vie ? Čo miluje a čo neznáša?

Minulosť

Napíšte nám do akej rodiny sa narodil? Aké to bolo vyrastať ako prvorodený (korunný) alebo práve naopak ako niekoho tieň? Tlačili ju k politike od malička, alebo si k nej mladá diplomatka našla cestu sama? Kto sú jej rodičia, ako vyrástla? Čo ho formovalo a čo dôležité sa stalo, aby sa stal mužom aký je dnes? Kedy si uvedomili, že toto je ich život a toto sú ich povinnosti? Súhlasia s tým, čo sa deje v ich krajine? Alebo chcú priviesť zmenu a potrebujú spojencov?

Čo ešte možno napísať: Do profilu odporúčame napísať, za akým zámerom chodia do krajiny (,,Kvôli selekcií“ moc neuznávame). Či sa idu zabávať alebo pracovať. Taktiež môžete napísať či sa sem teší, čo si myslí o kastovom systéme alebo o samotnej selekcií.

 

Ak ste sa rozhodli po zhliadnutí stránky vytvoriť si postavu zahraničného hosťa, odkazom nižšie sa dostanete na formulár, kde vypíšete všetky potrebné informácie k registrácii postavy. Nezabudnite, že vaša postava tu nejde len sa zamilovať. Problémy vašej krajiny pokojne použite vo svojej hre, strachujte nimi svoju postavu alebo hľadajte spojencov- nie len milencov