Zina Bluethorn

Predajca kozmetiky

Clermont

Women have two weapons: cosmetics and tears.

Kasta: Štvrta

Vek: 21

 

Dátum narodenia: 22.1.

Znamenie zverokruhu: Vodnár

Výška: 178 cm

Váha: 66 kg


Obľúbená farba: Levanduľová   

FC: Cindy Kimberly     

Vlastnosti postavy:  Energická, Zvládne protančit celou noc na párty, Rebelka, Nespoutaná, Samostatná

Charakteristika

Zina je už od pohledu velmi zajímavé děvče, které když poznáte, bude vás neustále překvapovat. Její tmavá pokožka a exotický vzhled umí upoutat pozornost, nejvíce výrazné jsou však její plné rty, které ještě často zdůrazňuje rtěnkou. Vlasy má od přírody velmi rovné a dlouhé, většinou jim však nevěnuje až takovou péči, jako své pleti. O tu dbá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zakládá si na tom, aby byla bezchybná. Make-up a všemožná líčidla, to je její. Jestli ji někdy uvidíte nenamalovanou, bude to jedině na smrtelné posteli. I když i tam by na sobě měla aspoň řasenku, světle růžový odstín rtěnky a spoustu highlighteru. Její závislost z ní však nedělá povrchní pipinu. Sice s vámi může celé dny probírat nové produkty od M.A.C.u, stejně tak ale zvládne řešit světový mír nebo ekonomiku země. Do takových témat se však dobrovolně nepouští a radši se tváří jako naivní trdlo, protože je to prostě jednodušší… a proč se zabývat něčím, co stejně nijak neovlivní? Ano, někdy se chová hodně nezodpovědně, dělá věci, které by neměla a vypadá proto trochu hloupě, ale to je jen tím, že jí chyběla pevná ruka při výchově. Jinak je Zina chytré děvče, někdy až prohnaně vypočítavé, co si rádo užívá života a žádná věc pro ni není zakázaná. Často porušuje pravidla a často se z toho umí vykecat, k čemuž jí v posledních letech pomáhá její vzhled. Většinu peněz, co si vydělá svou prací, buď utratí za nájem, nové šminky a oblečení, nebo je propije a protančí po nocích v baru. S tím je spojené i její velké tajemství – už dávno není panna. Ale copak za to může, že se o ni kluci zajímají? Že je přitahuje její tvář a trochu větší boky a zadek? Párkrát už z takového úletu vzešel i vztah, ale většinou nevydržel déle než pár týdnů, protože daný nápadník si nedokázal Zinu pořádně získat a ona se začala nudit. Kdyby však měla říct, co od muže požaduje, neodpověděla by. Sama totiž neví, co v životě hledá, ale je si jistá, že to zatím nenašla. A tak do té doby zkouší vše, co se jí nachomýtne do cesty a jednou třeba přijde i to, po čem tajně touží.

Minulosť

Zinin život začal úplnou náhodou, a to tehdy, když její matka v 18 letech odjela na letní brigádu do Španělska. Detaily Zina samozřejmě nikdy nezjistila, když se však její matka vracela do Illei, byla už 2 v 1. A to byl pořádný průšvih, protože byla neprovdaná dívka ze silně katolické rodiny. Aby tehdy celou situaci zamaskovala a nemusela čelit závažným obviněním, vzala si prvního vola, který ji začal nabalovat v obchodě a sotva byli svoji, přiznala i těhotenství. Na chvíli tak vše vypadalo v pořádku, plán se ale začal bortit ve chvíli, kdy si její muž spočítal přibližnou dobu početí, a na konec se dvěma bělochům narodilo snědé dítě. Rozvod na sebe nenechal dlouho čekat a vyhnání z rodiny přišlo hned vzápětí. Zinina matka tak zůstala na výchovu sama, a jelikož tehdy byla ještě sama mladá a očividně hodně nezodpovědná dívka, dovedete si představit, jaká výchova to asi byla. Zina si mohla dělat cokoliv, chodila spát kdykoliv – pokud vůbec přišla domů – a něco jako autorita pro ni bylo neznámé slovo. Přesto to všechno z ní však nevyrostl sígr, ale pěkná holka s překvapivě slušným chováním ke druhým, za což může vděčit hlavně socializaci ve škole. Díky její volnosti a nespoutanosti byla velmi oblíbená mezi spolužáky, protože s ní byla věčně sranda a tam, kde ostatní radši už přestali blbnout, ona teprve začínala. Díky tomu sice věčně nosila poznámky od učitelů, ale komu to vadilo? Její matce rozhodně ne. Jelikož Zina moc nevěděla, co by chtěla dělat, a nebyl nikdo, kdo by ji nasměroval, rozhodla se po základce studovat to co, dá nejméně práce. A tak skončila na střední škole se zaměřením na kosmetiku, kde také vznikla její vášeň k líčení. Po studiích získala práci v jedné menší firmě s přírodními produkty, a jelikož šlo o málo známkou značku, Zininou práci bylo shánět klienty skrze ukázkové hodiny odličování a líčení. Práce ji naplňovala a navíc ji poskytovala dost peněz na to, aby se záhy odstěhovala od matky a zcela se tak osamostatnila. Navíc k tomu zbylo něco málo i na zábavu, které si celý život užívala dosyta. Když jí přišla do schránky přihláška do Selekce, neváhala a vyplnila ji. Ne kvůli princi, ne kvůli koruně, pozornosti nebo penězům… je to prostě další životní šance a ona ji hodlá využít naplno.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram